بازدید امام جمعه تهران و معاون روحانی از سامانه «باور ۳۷۳»/ مجموعه‌های دیگر هم باور را از «باور ۳۷۳» یاد بگیرند

فارس نوشت: رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در بازدید از نمایشگاه صنعت دفاعی گفت: امیدوارم مجموعه های دیگر نیز بتوانند باور را از «باور ۳۷۳» دریافت کنند.

حجت الاسلام و المسلمین محمّدجواد حاج‌علی اکبری رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه در بازدید از نمایشگاه صنعت دفاعی اظهار داشت:  این نمایشگاه در واقع رونمائی عمق باور یک ملت شکوفا شده و به بلوغ رسیده برای ورود به چله دوم انقلاب است.

حجت الاسلام علی اکبری خاطرنشان ساخت: این نمایشگاه یادآور روزهای دفاع مقدس و روزهایی است که پایه های این افتخارها، شکوفائی و درخشش ها را شهدای عزیز، مجاهدان و دلامردان  در همان روزهای سخت پایه گذاری کردند و «ما می‌توانیم» را با آن نیروی آسمانی از امام راحل دریافت کردند.

وی افزود: این خط  با تدابیر حکیمانه و دوراندیشانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)  امتداد یافته است و  جوانان نخبه ما توانستند در یک حرفه پیچیده و عمیق که مجموعه بزرگی از رادمردان محقق و پژوهشگر را در حوزه صنعت دفاعی در خود جای داده است، سامانه ای ساخته و تولید کنند که برای ملت خودش پیام آور امنیت و آرامش است.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه تصریح کرد:  امیدوارم مجموعه های دیگر نیز بتوانند باور را از این «باور» دریافت کنند تا انشاءالله با همین روشی که صنایع دفاعی در پیش گرفته است شاهد موفقیت در عرصه های گوناگون اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و ... نیز باشیم.

صنعت دفاعی امروز به تکامل رسیده است

هم‌چنین ایسنا نوشت: 

حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در بازدید از نمایشگاه صنعت دفاعی و سامانه باور ۳۷۳گفت: یکی از برنامه های راهبردی نظام که همواره مورد حمایت دولت بوده است تقویت بنیه دفاعی کشور بوده است.

وی با بیان اینکه در حافظه تاریخی ملت ما دفاع سخت در برابر رژیم بعث تا بن دندان مسلح به خوبی ثبت شده است اظهار داشت: صنعت دفاعی با توجه به تجربه های دوران جنگ و شرایط کشور، مسیر پیشرفت های دفاعی را به خوبی پیش گرفت و امروز به لطف خداوند متعال به تکامل رسیده است.

وی تصریح کرد: یکی از مهمترین مولفه های قدرت ملی، ارتقاء قدرت دفاعی است و امروز میبینیم به همت جوانان متخصص و متعهد صنعت دفاعی سامانه های بومی پیشرفته ای تولید و در اختیار نیروهای مسلح قرار گرفته است.

۲۱۷۲۱۷

کد خبر 1293804

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =