کسب رتبه اول کشوری توسط اموزش وپرورش استان چهارمحال وبختیاری

مدیر کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری گفت :استان چهارمحال و بختیاری در موعد مقرر بیشترین میزان ابلاغ را به ثبت رسانده و رتبه اول کشوری را با صدور ابلاغ برای ۹۶/۹۵ درصد همکاران  کسب نماید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، فرحناز قائد امینی اظهار داشت : در آستانه سال تحصیلی جدید همه تلاش مسئولان و متولیان آموزش و پرورش بر آن است که در روز بازگشایی مدارس همه ی امور مربوطه ساماندهی شده باشد و دانش آموزان و معلمان سال تحصیلی جدید را با انرژی و توان مضاعف و بدون هرگونه اشکال و ایراد آغاز نمایند.

قائد امینی افزود : اعضای ستاد پروژه مهر با تلاش شبانه روزی مشغول تمهید مقدمات شروع سال تحصیلی جدید هستند و کمیته های مختلف این ستاد مسائل مربوطه را باجدیت پیگیری می کنند.

وی خاطر نشان کرد یکی از مهمترین موارد، سازماندهی و صدور ابلاغ همکاران تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ بوده که استان چهارمحال و بختیاری موفق شد با تلاش شبانه روزی معاونت پژوهش و برنامه ریزی اداره کل و دوایر داخلی مربوطه و همچنین تلاش مدیران، معاونین و کارشناسان شهرستانها، مناطق و نواحی در موعد مقرر بیشترین میزان ابلاغ را به ثبت رسانده و رتبه اول کشوری را با صدور ابلاغ برای ۹۶/۹۵ درصد همکاران  کسب نماید.

مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری ضمن تقدیر و تشکر از کلیه عوامل ستادی برای کسب این مهم، اظهار امیدواری کرد با تلاش های صورت گرفته بتوانیم شاهد بازگشایی شکوهمند مدارس در روز اول مهر باشیم.

۴۶

کد خبر 1294297

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =