روایت ربیعی از نقش ترامپ در میزان تحقق اهداف دولت دوازدهم/ امروز نزدیک به ثبات هستیم

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سخنگوی دولت گفت: دولت از وضعیت سخت معیشت اطلاع دارد و تمام تلاش خود را برای کاهش فشار بر زندگی مردم به کار می‌گیرد.

سخنگوی دولت با اشاره به تلاش دولت برای تحقق شعار سال اظهار کرد: در سال ۹۶ آقای روحانی وعده‌هایی را دادند که در همان سال و در همان فضا ما به سمت رونق، فروش نفت و غیره حرکت کردیم، آنچنان که شرکت‌های خارجی برای ورود به ایران صف کشیده بودند و ما با پدیده‌ای مواجه شدیم که دنیا از آن بهت زده است.

او افزود: ترامپیسم پدیده‌ای است که نه تنها ما بلکه اروپایی‌ها و منطقه درگیر آن هستند و بی انصافی است اگر این متغیر را نسبت به دسترسی دولت برای اهدافش در نظر نگیریم.

سخنگوی دولت ادامه داد: دولت از وضعیت سخت معیشت اطلاع دارد و تمام تلاش خود را برای کاهش فشار بر زندگی مردم به کار می‌گیرد. دولت ۱۸ ماه بسیار سخت را در کنار مردم گذراند. هم اکنون نزدیک به ثبات هستیم.

ربیعی گفت: امسال با توجه به تحریم‌ها، تصورمان این است که در دل این تحریم هم فرصت‌های بسیار زیادی نهفته و سیاست اشتغالمان را با درنظر گرفتن تحریم انجام دادیم.

او تصریح کرد: حدود ۵۰ درصد از کالاهایی که ما وارد می‌کردیم، اکنون در حال ساخت یا طراحی هستند و تلاشمان این است که خودمان بسازیم.

سخنگوی دولت گفت: برای تحقق شعار سال، همه‌ تلاش خود را به کار بردیم و ثبات نسبی ما در اقتصاد به همین دلیل است.

۲۱۷۲۱۷

کد خبر 1294533

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =