پلنگ جویبار  چه زخمی خورده که مدام مصدوم است؟/کاش بیانیه بدهی که همیشه هستی آقا رضا

رضا یزدانی کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد از حضور در مسابقات جام جهانی انصراف داد.

علیرضا جوادی :رضا یزدانی در آستانه مسابقات جام جهانی از حضور در این مسابقات انصراف داد. او علت انصرافش را آسیب دیدگی و آماده نبودن اعلام کرده و در بیانیه خود نوشته:«صرفا حضور در مسابقات بعنوان یک شرکت کننده بدون کسب مدال و افتخار هرگز در قاموسم تعریف نگردیده است.»آقا رضا،پلنگ جویبار در قاموس شما چه می گنجد؟می شود این را برای ما تعریف کنی؟از همان لندن شروع کنیم؟مصدوم شدی و دل خیلی ها سوخت.به المپیک ریو رسیدی و یک جورهایی دوباره همان بلا سرت آمد!

7 سال است داری این درد کهنه را با خودت یدک می کشی.ما به احترامت کلاه از سرمان بر می داریم و قدر تمام تلاش هایی که کردی را می دانیم اما این هم در قاموس ما نمی گنجد که در همه اردوها باشی،جای یک جوان جویای نام را بگیری و سر بزنگاه بیانیه بدهی و بگویی نیستم!در اینکه کشتی گیر قابلی هستی شکی نیست اما یک ورزشکار بهتر از هر کسی شرایط بدنی خودش را می داند.آیا بهتر نبود خیلی زودتر از تیم ملی کنار می کشیدی تا یک جوان به تیم ملی اضافه شود که شرایط کسب مدال را داشته باشد؟

می گویند این روزها حواست درگیر حاشیه هاست تا تمرکز روی کشتی.خودت این را بهتر می دانی که برای موفق شدن و درخشش حتی در  35 سالگی باید تمرکزت روی کشتی باشد نه مسائل حاشیه ای آن.

آقا رضا کاری کن تا لقب پلنگ جویبار فقط و فقط برای خودت باقی بماند. 

256 251

کد خبر 1294886

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۱۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
    2
    عالی نوشتی