گلاره عباسی رادیو سوینا را راه‌اندازی کرد

رادیو سوینا با هدف معرفی توانمندی‌های نابینایان به جامعه توسط گلاره عباسی، تاسیس و آغاز به کار کرد. این رادیو پیش‌تر نیز رخدادهای مرتبط با سوینا را از پردیس سینمایی چارسو و تالار وحدت به طور زنده پوشش داده بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، گلاره عباسی، مؤسس سوینا، در نظر دارد با تولید برنامه‌های جذاب که عموم مخاطبان را همراه کند، در بستر یک رادیوی اینترنتی، به معرفی توانمندی‌های نابینایان به جامعه بپردازد. رادیو سوینا از جمعه ۸شهریور ماه فعالیت خود را آغاز کرد.

فریبا متخصص، رویا نونهالی،صدیقه کیانفر و هانا کامکار  میهمان رادیو سوینا بودند و  از این پس رادیو سوینا هر هفته میزبان چهره‌های فرهنگی و هنری خواهد بود. این رادیو پیش‌تر نیز رخدادهای مرتبط با سوینا را از پردیس سینمایی چارسو و تالار وحدت به طور زنده پوشش داده بود.

امیرحسین سلیمانی، محمد محقق، اشکان آذرماسوله، تینا تقویان و ماهگل مقتدر که از جامعه نابینایان هستند در رادیو سوینا فعالیت می‌کنند.

هم‌اکنون برنامه‌هایی چون صدای صحنه، سویناگپ، آوای تلاش و داستان شب در جدول پخش رادیو سوینا قرار دارد و جدول برنامه هفتگی به زودی در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

۲۵۸۲۴۵

کد خبر 1295196

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =