۶ نفر
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
قیمت کدام خودروها کاهش یافت؟

قیمت انواع خودرو در بازار هر چند همپای ریزش قیمت ارز در بازار دستخوش کاهش نیافته است اما نسبت به ابتدای شهریور ماه کاهشی محسوس را نشان می دهد.

 به گزارش خبرآنلاین، امروز در بازار سمند ال ایکس با کاهشی نزدیک به یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان از ۷۶ میلیون تومان به ۷۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است.

 بر این اساس قیمت خودروی ۴۰۵ نیز کاهشی نزدیک به یک میلیون و سیصد هزار تومان را تجربه کرده است.

قیمت این خودرو از ۷۳ میلیون تومان در ابتدای شهریور ماه به ۷۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در دومین روز هفته جاری کاهش یافته است.خودروی ۴۰۵ دوگانه سوز نیز از محدوده ۷۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به ۷۴ میلیون تومان رسید. میزان کاهش قیمت ۲۰۶ تیپ دو اما بیش از سایر خودروها گزارش شده است.

بازار خودرو

قیمت هر دستگاه پژو ۲۰۶ تیپ دو نیز از ۸۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به ۷۸ میلیون تومان رسیده است. امروز در بازار پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز ۹۵ میلیون تومان قیمت خورد که نسبت به اوایل شهریور ماه کاهشی برابر با دو میلیون و سیصد هزار تومان را نشان می دهد.

گزارش ها نشان می دهد دنا از ۱۱۵ میلیون تومان به ۱۱۲ میلیون تومان رسیده است.

قیمت تیبا از ۵۱ میلیون و سیصد هزار تومان به ۴۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است . تیبا دو در حالی ۵۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می شود که اوایل شهریور ماه ۵۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت داشت.

۲۲۳۲۲۳

کد خبر 1295258

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =