۵۴۷ میلیارد ریال پروژه های سرمایه گذاری در بندرامیرآب افتتاح شد

با حضور استاندار مازندران ، نماینده شهرستان بهشهر در مجلس شورای اسلامی ، معاون مهندسی و امور زیربنایی سازمان بنادرودریانوردی و مدیران کل ستادی و استانی ، ۳ پروژه بزرگ سرمایه گذاری و عمرانی به ارزش ۵۴۷ میلیارد ریال در بندرامیرآباد افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش  خبرگزاری خبرآنلاین از بهشهر، به مناسبت هفته دولت صبح امروز آیین افتتاح از  ۳ طرح عمرانی ، بندری و لجستیکی با حضور احمد حسین زادگان استاندار مازندران ، علی محمد شاعری نماینده شهرستانهای بهشهر،نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی ، محمدرضا اله یار عضو هیأت عامل و معاون مهندسی و امور زیربنایی سازمان بنادرودریانوردی و جمعی از مدیران کل ستادی و استانی در بندر امیرآباد برگزار شد.

بنابر این گزارش در این آیین پروژه های دولتی جاده دسترسی رستمکلا _ بندرامیرآباد به طول ۱۲ کیلومتر با صرف هزینه به مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال و همچنین جرثقیل موبایل ساحلی HMC با ظرفیت باربری ۶۰ تن  به ارزش ریالی ۲۷۰ میلیارد ریال به بهر برداری رسید.

بر اساس این گزارش تکمیل احداث فاز یک سیلوهای نگهداری غلات توسط بخش خصوصی  به ظرفیت ۲۰ هزار تن با هزینه بیش از ۷۷ میلیارد ریال و با اشتغالزایی ۱۵ نفر نیز از دیگر پروژه ای بود که امروز افتتاح شد.

لازم به ذکر است در سال های اخیر پروژه های سرمایه گذاری بخش دولتی و خصوصی متعددی به مبلغ ۸ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال در بندرامیرآباد افتتاح و به بهره برداری رسیده است.

46

کد خبر 1295352

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =