درخشش دانش آموزان و فرهنگیان استان چهارمحال وبختیاری  در هشتمین جشنواره کشوری نوجوان سالم

مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال وبختیاری از درخشش دانش آموزان و فرهنگیان استان در هشتمین جشنواره کشوری نوجوان سالم خبرداد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال  وبختیاری  به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش استان ، فرحناز قائدامینی اظهارداشت: سند تحول به مثابه نقشه راه برای تغییرات کاربردی و تخصصی در سیستم آموزش و پرورش است که هدف آن صرفا علم آموزی نیست بلکه تربیت علمی، اخلاقی، ایمانی و عملی و آموزش مهارت های اساسی زندگی است و باید با برنامه های متنوع تربیتی، پیشگیرانه  و مهارتی زمینه ساز کسب شایستگی های اخلاقی  و اجتماعی  در راستای جامعه دانش آموزی باشیم.

قائد امینی افزود:از اهداف برگزاری این جشنواره، آموزش شیوه های زندگی سالم و پیشگیری از رفتار های پرخطر می باشد.

وی بیان کرد: دانش آموزان استان در رشته های نقاشی (مداد رنگی)- پویا نمایی- نقاشی ایرانی(تذهیب) و همکاران فرهنگی در بخش پروژه های ابتکاری و تولید محتوای آموزشی تخصصی پیشگیرانه حائز رتبه شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان تصریح کرد: همچنین اثر ابتکاری ادغام آموزش مهارت های ده گانه در محتوای درسی با عنوان( کتاب کار پیشگیری از رفتار های پرخطر)  که توسط  اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی استان به جشنواره ارائه گردیده بود موفق به کسب رتبه دوم کشوری و شایسته تقدیر گردید.

اسامی برگزیدگان کشوری:

ردیف

رشته ومحور

نام و نام خانوادگی

رتبه کشوری

1

تولید محتوای آموزشی تخصصی پیشگیری

محسن محمودی،

رشید مظهری، معصومه کرمی، سیما مهرابی

دوم

2

برنامه عملیاتی سالانه مدارس

نرگس محمدی

دوم

3

نقاشی

فاطمه جهانبخشی

دوم

4

نقاشی ایرانی

معصومه ربیعی

دوم

5

پویا نمایی

زکیه اسماعیلی

سوم

کد خبر 1295477

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =