حمایت فعالان بخش خصوصی در حوزه گردشگری کردستان از مونسان

جمعی از فعالان بخش خصوصی حوزه گردشگری کردستان در قالب انجمن ها و جوامع صنفی با امضای نامه ای حمایت خود را از انتخاب علی اصغر مونسان به عنوان وزیر میراث فرهنگی اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، جامعه هتلداران کردستان، انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی، انجمن صنفی راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی، جامعه حرفه ای راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی، جامعه موسسات آموزشی گردشگری کردستان و جامعه اقامتگاه های بوم گردی کردستان در نامه ای خطاب به مجمع نمایندگان کردستان حمایت خود را از برنامه های علی اصغر مونسان برای مدیریت وزارت میراث فرهنگی اعلام کردند.

در این نامه با اشاره به نگاه ویژه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به توسعه محور غرب و خصوصا کردستان آمده است: بخشی از رونق اقتصادی روستاهای هدف گردشگری کردستان در دوران مدیریت مونسان در سازمان میراث فرهنگی محقق شد.

فعالان بخش خصوصی در حوزه گردشگری کردستان همچنین آورده اند: در اولویت قرار دادن ثبت جهانی هورامان گامی بلند در جهت رونق گردشگری منطقه بوده که به سرانجام رسیدن آن می تواند توسعه زیرساخت های استان کردستان را نیز به همراه داشته باشد.

آنان با اعلام حمایت از مونسان از مجمع نمایندگان خواستند در مسیر اجرای برنامه های توسعه ای حوزه گردشگری در وزارت میراث فرهنگی همراهی نمایند.

46

کد خبر 1295566

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =