خیر تهرانی ۱۳ زندانی جرایم غیرعمد را آزاد کرد

ایرنا نوشت: مدیرکل زندان ها و نائب رئیس هیات مدیره ستاد دیه استان تهران گفت: هموطن نیکوکار تهرانی ۱۳ مددجوی جرایم غیرعمد ‌را از زندان آزاد کرد.

حشمت الله حیات الغیب، نائب رئیس هیات مدیره ستاد دیه استان تهران ، افزود: این خیر نیکوکار بدون اینکه حاضر باشد حتی نامی از وی ذکر شود، با پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۶۰۹ میلیون ریال توانست ۱۳ زندانی جرائم غیرعمد را که یکی از زندانیان از سال ۹۱ در زندان تحمل حبس می کرد و شرایط مالی نامناسبی داشت، آزاد و به آغوش خانواده بازگرداند. 

وی ادامه داد: مبلغ بدهی این زندانیان در مجموع ۴۹ میلیارد و ۳۸۴ میلیون و ۱۲۰ هزار ریال بود که با اخذ رضایت از شکات و پذیرش اعسار مددجویان از سوی مراجع قضائی با مبلغ اهدایی این نیکوکار زمینه آزادی زندانیان فراهم شد.

حیات الغیب ضمن تقدیر و تشکر از همراهی خیرین افزود: اگر دست یاری مردم در این امر خداپسندانه نباشد، کمک به نیازمندان گرفتار در بند به کندی و سختی انجام می شود.

نائب رئیس هیات مدیره ستاد دیه استان تهران یادآور شد: نیکوکاران ارجمند برای آزادی زندانیان غیرعمد می توانند از طریق واریز وجوه به شماره حساب ۱۴۱۴ بانک تجارت یا شماره کارت های ۵۹۱۶-۹۹۶۷-۹۹۱۸-۶۰۳۷ بانک ملی و ۵۵۱۹-۰۰۰۹-۸۳۷۰-۵۸۵۹ بانک تجارت به نام ستاد دیه استان تهران یا با تماس با شماره تلفن: ۸۸۸۶۲۰۲۷ و ۸۸۸۶۱۸۶۳ و مراجعه حضوری به نشانی: پل کریمخان زند، خیابان سنایی، نبش اعرابی ۶، پلاک ۲۵، طبقه سوم  همچنین به سایت نمایندگی ستاد دیه استان تهران نشانی http://tehipro.ir یا لینک اطلاع رسانی اینستاگرام https://www.instagram.com/setaddiye.tehran/ فعالیت های این نمایندگی و نیز نحوه ارسال کمک های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

۲۳۴۷۲۱۲

کد خبر 1295567

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =