اتمام حجت استاندارد با خودروسازان: تولید خودروهایی که ارتقا کیفیت نداده‌اند متوقف می‌شود

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران تاکید کرد که رعایت استانداردها برای ارتقای سطح کیفی و رعایت ایمنی خودروها لازم الاجراء است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سازمان ملی استاندارد ایران، امروز (دوشنبه) مدیران و مسئولان صنعت خودروسازی کشور با رییس و مسئولان سازمان ملی استاندارد ایران در این سازمان دیدار کردند.

در این دیدار نیره پیروزبخت - رییس سازمان ملی استاندارد ایران - خواستار همراهی و مشارکت همه جانبه در اجرای استانداردها شد و با اشاره به اینکه سخت‌گیری های ما به نفع خودروسازان و مردم است، تصریح کرد: حتی اگر سخت و دشوار باشد، باید الزامات سازمان ملی استاندارد در خودروسازی لحاظ شود.

رییس سازمان ملی استاندارد تاکید کرد: طبق برنامه، خودروهایی که ارتقا کیفیت نداده‌اند باید از چرخه تولید خارج شوند.

پیروزبخت، خواستار ادامه فعالیت کمیته ارزیابی مشکلات و رفع موانع تولید شد و ابراز امیدواری کرد که با همراهی سایر بخش‌ها در صنعت خودروسازی، شاهد رونق تولید در این صنعت باشیم.

فرشاد مقیمی، مدیرعامل ایران خودرو نیز با بیان اینکه رعایت استانداردها در فرآیند تولید خودرو، ضرورتی انکارناپذیراست، گفت: تلاش خواهیم کرد برای اجرای استانداردها، در چرخه تولید مکانیزمی طراحی کنیم.

وی تاکید کرد: تا حد امکان و ظرفیت صنعت کشور، قول می‌دهیم حتی یک قدم از اجرای استانداردها عقب‌نشینی نکنیم.

در این دیدار خودروسازان خواسته‌های خود را در مقابله با چالش‌های موجود در صنعت خودروسازی اعلام کردند و مسئولان سازمان ملی استاندارد ایران ضمن تاکید بر اجرای قوانین و مقررات مصوب در شورای عالی استاندارد، خواست و مطالبه مردم برای ارتقای کیفیت و ایمنی خودرو را، از اولویتهای این سازمان برشمردند.

۲۲۶۲۳۱

کد خبر 1295771

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =