بیرانوند: فصل گذشته در تبریز به من توهین کردند، اما سکوت کردم

این روزها علیرضا بیرانوند به‌خاطر حرکتی انجام داده است، تحت فشار شدیدی قرار گرفته است و خیلی‌ها معتقدند که او باید محروم شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا بیرانوند یکی از بهترین دروازبانان لیگ برتر است، اما اتفاقات چند وقت اخیر، حاشیه‌های زیادی را پیرامون او رقم زده است. از اتفاقات پرحاشیه بازی سایپا در بازی گذشته تا این بازی قبل پرسپولیس مقابل تراکتور، او همیشه قسمتی از جنجال‌ها بوده است، اما او نظر دیگری دارد و معتقد است که هر کاری او انجام می‌دهد باعث ایجاد جنجال می‌شود و حتی در فصل گذشته برای جلوگیری از ایجاد حواشی نسبت به توهین‌های تماشاگران تراکتور سکوت کرده است.

بیرانوند درباره اینکه در فصل گذشته در تبریز به او فحاشی شده، اما سکوت کرده است، گفت: ««فصل قبل همراه با پرسپولیس به تبریز رفتیم و مقابل تراکتور بازی کردیم. پس از پایان دیدار، چند نفری که حساب شان را باید از هواداران واقعی تراکتور جدا کرد، علیه من شعارهایی سر دادند ولی هیچ توجهی نکردم و در پایان مسابقه نیز از همه طرفداران تراکتور تقدیر و تشکر کردم چون می دانم حساب کسانی که فحاشی می کنند با کسانی که هواداران واقعی تراکتور هستند، کاملاً جدا است. با همه این تفاسیر، مسائلی را مطرح می کنند و طوری معترض هستند که انگار کار بسیار بدی انجام دادم در حالی که اینطور نبود. خودم را همیشه خاک پای مردم می دانم و به خصوص برای هواداران تراکتور و تماشاگران این تیم احترام خاصی قائل هستم.»

مصاحبه کامل خبرآنلاین با بیرانوند را ایــــــنـــــــــجــــــــا بخوانید.

255 251

کد خبر 1296321

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =