۱ نفر
۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷
مرگ تلخ پسربچه ۲.۵ ساله در تهرانسر

تسنیم نوشت: راننده بنز قدیمی ( بنز ۲۲۰ اتاق معماری مدل ۷۰) قصد خرید خودرو را داشته و برای بررسی پشت فرمان خودرو نشسته بود غافل از اینکه خودرو در دنده قرار دارد و زمانی‌که اقدام به حرکت می‌کند خودرو به صورت دنده عقب حرکت کرده و با یک دوقلوی پسر ۲.۵ ساله و مادربزرگشان برخورد می‌کند.

ساعت ۱۸ روز گذشته (۱۲ شهریور ۹۸) تصادف یک خودروی بنز قدیمی با یک خانواده، به پلیس اعلام شد.

مأموران با حضور در محل مشاهده کردند که  یک پسر بچه دو و نیم ساله به همراه برادر دوقلو و مادربزرگش روی زمین افتاده‌اند و کادر اورژانس در حال احیاء یکی از این پسربچه‌ها بودند.

دقایقی بعد امدادگران اورژانس مرگ یکی از پسربچه‌ها را تأیید کردند همچنین برادر دوقلو و مادربزرگ این کودک که از ناحیه صورت و پا مصدوم شده بودند به بیمارستان منتقل شدند.

تحقیقات پلیسی نشان داد که راننده بنز قدیمی ( بنز ۲۲۰ اتاق معماری مدل ۷۰) قصد خرید خودرو را داشته و برای بررسی پشت فرمان خودرو نشسته بود غافل از اینکه خودرو در دنده قرار دارد.

راننده اقدام به روشن کردن خودرو کرده و ناگهان خودروی بنز به صورت دنده عقب شروع به حرکت کرده بود.

خریدار بنز که قادر به کنترل خودرو نبوده در نزدیکی پارک نرگس تهرانسر ابتدا با پسر بچه دو و نیم ساله به نام نیکان و سپس با یک خودروی پژو برخورد کرده و در نهایت پس از برخورد با جدول کنار خیابان متوقف شده بود.

مادربزرگ این دوقلوها در این حادثه توانسته بود یکی از نوه‌هایش را به سمت عقب بکشاند که با خودرو برخورد نکند.

سرهنگ محمود مالمیر؛ سرپرست کلانتری ۱۵۰ تهرانسر با اعلام این خبر گفت: راننده بنز با دستور مقام قضایی بازداشت شد و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

۴۷۲۳۲
کد خبر 1296385

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =