۰ نفر
۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۰

مهر نوشت: اتحادیه اروپا بدون اشاره به اقدامات خصمانه واشنگتن و انفعال بروکسل، از ایران خواست تعهدات برجامی خود را کاهش ندهد!

به گزارش عرب نیوز، اتحادیه اروپا امروز چهارشنبه بدون اشاره به نقض قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل و خروج یکجانبه آمریکا از توافق هسته‌ای سال ۲۰۱۵ با ایران و نیز انفعال بروکسل در این خصوص از تهران خواست تا کاهش مجدد تعهدات برجامی را متوقف کند!

یک خبرگزاری ایتالیایی در این خصوص به نقل از یک سخنگوی اتحادیه اروپا همچنین درباره عبور ایران از سقف ذخایر اورانیوم غنی شده ابراز نگرانی کرد.

گفتنی است، در واکنش به بیش از یکسال نقض برجام توسط آمریکا و عدم انجام تعهدات اروپا در قبال ایران وفق توافق هسته‌ای، تهران چندی پیش بر اساس مواد ۲۶ و ۳۷ برجام از کاهش تعهدات خود در این توافق خبر داد.

310311

کد خبر 1296535

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • محمدی IR ۲۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۳
    0 0
    ایران سردمداران امریکایی و صهیونیسمی را بزرگترین بمب اتمی دنیا می داند و نیازی به بمب اتم ندارد ولی پیشرفت در همه ی زمینه ها را حقوق بشر می داند و برای انسانیت و شرافت باید از منافع ملی خود دفاع کند، اینکه یک روز هم مردم در تنگنای اقتصادی از جانب غرب قرار گیرند و منافع ملی مردم ایران را نادیده بگیرند از هیچ نظر درست نیست و ندیدن انسانیت و حقوق بشری مدعیان حقوق بشر است "مدعی خواست كه از بیخ كند ریشه ما/غافل از آنكه خدا هست در اندیشه ما"، اگر به خدا اعتقاد دارید حقوق ملتها را پایمال نکنید و تجارت با ملتها را بجای حقوق بشر به آنها غالب نکنید که خداوند یکتا سخت عذاب می دهد