جزییاتی جدید از ماجرای قدوس از زبان رییس سابق اوسترشوندس

تسنیم نوشت: سامان قدوس به محرومیتی 4 ماهه محکوم شده است.

دانیل کیندبرخ، رئیس پیشین باشگاه اوسترشوندس سوئد که سال گذشته  نقش اصلی را در منتفی‌شدن انتقال سامان قدوس به اوئسکا اسپانیا و امضای قرارداد با آمیای فرانسه داشت در بخشی از گفت‌وگوی بلند خود با شبکه تلویزیونی TV4 سوئد درباره محرومیت 4 ماهه و جریمه 4 میلیون یورویی مهاجم ایرانی از سوی فیفا  و همچنین محرومیت  اوسترشوندس از 2 پنجره نقل‌وانتقالاتی با شکایت باشگاه اسپانیایی اظهار داشت: در آن مقطع به سامان قدوس وعده دادیم که حتما در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی به تیم جدیدی خواهد پیوست و نمی‌توانستیم مانع سفرش به اسپانیا شویم. سفری که می‌بایست برای شناخت شرایط باشگاه اوئسکا صورت می‌گرفت. او در آنجا همراه برادرش که یک مشاور معمولی هم نبود پای برگه‌هایی را امضا کرد. برگه‌هایی که مشخص شد بر خلاف باور سامان قدوس و برادرش مربوط به آزمایش‌های پزشکی نیستند و ارتباط مستقیمی با انتقال این بازیکن دارد.

وی ادامه داد: رفتاری که سامان قدوس از خود هنگام حضور در باشگاه اوئسکا اسپانیا بروز داد ساده‌لوحانه بود. باشگاه اوسترشوندس هیچ ارتباطی با مشاوران بازیکنان خود ندارد و دخالتی هم نمی‌کند. اگر بخواهیم این کار را کنیم چیز عجیبی است. شاید درباره این مشاوران نظرهایی داشته باشیم اما قادر به کاری نیستیم.

رئیس پیشین باشگاه اوسترشوندس عنوان کرد: استفاده از کلمه ساده‌لوحانه برای کاری که سامان قدوس انجام داد سخت نیست. امضای برگه‌هایی که شما نمی‌دانید در آنها چه چیزهای نوشته شده‌اند به نظرم ساده‌لوحانه است. این هم در صورتی انجام شد که به شما می‌گویند پای هیچ چیزی را امضا نکنید و فقط برای بازدید از شرایط باشگاه بروید. ما هیچ قرارداد و تفاهم‌نامه‌ای با باشگاه اوئسکا اسپانیا برای انتقال سامان قدوس نداشتیم اما آنها در همین زمان با او قراردادی امضا می‌کنند. قراردادی که در آن تاکید شده بازیکن به باشگاه دیگری تعلق حقوقی ندارد. من رابطه بسیار خوب و دوستانه‌ای با قدوس دارم و در این رابطه از او حمایت خواهیم کرد.

254 43

کد خبر 1296672

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =