سجادی: باهنر از شورای وحدت حمایت می‌کند اما .../هر تصمیمی باید با حضور جامعه روحانیت باشد

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: ما از شورای ائتلاف وحدت حمایت می‌کنیم و عدم حضور احزاب برای اصولگرایان قابل قبول نیست.

سیدکمال سجادی عضو اصولگرای جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: در هر کار سیاسی مهم همچون انتخابات ریاست جمهوری و مجلس، مشارکت جامعه روحانیت مبارز امری است که اصولگرایان طالب آن هستند.

او در مورد قاطعیت قوه قضائیه در برابر مفسدان گفت: قوه قضائیه کارهایی انجام داده که مردم را امیدوار کرده و در برخورد با ریشه‌های اصلی فساد و چهره‌های اصلی فساد موفق بوده است؛ مردم امید دارند کاری انجام شود و این اقدامات باید تداوم و استمرار داشته باشد.

او افزود: افرادی که تخلف می‌کنند باید هزینه‌های آن را بپردازند و کسی که خلاف کرده است نمی‌تواند فرار کند. مسئله برخورد با مفسدان کاری است که علائم آن مشخص است و مردم پشتیبان آن هستند و در فضای مجازی و رسانه‌ها و مصاحبه‌هایی که با مردم می‌شود نشان می‌دهد مردم دوست دارند با ریشه‌ها و عاملان فساد برخورد شود.

او اضافه کرد: ما نیز از این مسئله حمایت می‌کنیم و در جبهه پبروان خط امام و رهبری و جامعه اسلامی کارمندان حمایت قاطعی از این مسئله داریم و قاطعیت قوه قضائیه در برخورد با مفسدان در داخل این قوه و بیرون آن برای حفظ کیان نظام لازم است.

او همچنین در مورد وحدت اصولگرایان گفت: همه معتقدیم که اصولگرایان باید وحدت داشته باشند و اتئلاف و وحدت را باید در دستور کار خود قرار دهند. باید ساز و کاری ایجاد شود که اصولگرایان زیر آن چتر حمایت قرار گیرند و همه گروه‌های احزابی و سیاسی کشور باید در این مجموعه قرار گیرند و این ساختار باید مورد تایید اصولگرایان باشد.

او تصریح کرد: همانطور که قبلاً من و مهندس باهنر در مصاحبه‌ها و همچنین در جلسه با کارمندان کشور گفته‌ایم، ما از شورای ائتلاف وحدت حمایت می‌کنیم و این وحدت باید به صورتی باشد که از همه جمعیت‌ها و احزاب اصولگرایان در آن شرکت کنند و عدم حضور آن‌ها برای اصولگرایان قابل قبول نیست.

او در پایان خاطرنشان کرد: باید احزاب پرمخاطبی مانند جامعه اسلامی کارمندان و فرهنگیان و جامعه روحانیت مبارز حضور داشته باشند و جامعه روحانیت مبارز نقش پدری را ایفا می‌کند و از جمعیت‌های مرجع است. لذا در هر کار سیاسی مهم همچون انتخابات‌های مهم، مشارکت جامعه روحانیت مبارز در این زمینه امری است که اصولگرایان طالب آن هستند.

۲۱۷۲۱۷

کد خبر 1297403

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =