صدا شکستن قفس های اسارت پرندگان در شهرستان دیواندره طنین انداز شد

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دیواندره گفت: پرچم آشتی با طبیعت و حفاظت از محیط زیست توسط مردم طبیعت دوست کردستان، همچنان در اهتزاز است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، مسعود عسکری اظهار داشت: این برنامه یکی از چند برنامه پیش بینی شده ی " همایش آشتی با طبیعت " در شهرستان دیواندره است با این هدف که پرچم آشتی با طبیعت و حفاظت از  محیط زیست، همچنان در اهتزاز است.

 وی افزود: این برنامه با مشارکت کارشناسان و یگان حفاظت محیط زیست، اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دیواندره، دوست داران طبیعت و محیط زیست و تشکل زیست محیطی دانش آموزان این شهرستان برگزار شده و در آینده، اجرای سایر برنامه های این همایش  ادامه خواهد داشت.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دیواندره افزود: در این برنامه کارشناسان حفاظت محیط زیست کردستان ضمن تشکر و قدردانی از شرکت کنندگان در مراسم، مطالبی را در خصوص اهمیت حفاظت محیط زیست و لزوم مشارکت آحاد مردم جهت حفاظت از آن  و به ویژه طبیعت زیبا و بکر چهل چشمه و شهرستان دیواندره بیان کردند.

عسکری اضافه کرد: تعداد 30 قفس چوبی کشف و ضبط شده ی مخصوص اسارت پرندگان وحشی، توسط حاضرین و پاکبانان زحمتکش شکسته شد تا مهر تائید دیگری بر فرهنگ والای طبیعت دوستی مردم کردستان در راستای آشتی با طبیعت باشد.

46

کد خبر 1297637

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =