مجتمع رفاهی درمانی ایثار لرستان با پیشرفته ترین امکانات آماده واگذاری به بخش خصوصی

مدیر موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار لرستان از آمادگی کامل موسسه جهت واگذاری بلند مدت مجتمع به بخش خصوصی کارآمد خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ،نیک جو نورالهی در این رابطه در جمع خبرگزاری های لرستان گفت: مجنمع ایثار لرستان مجهزترین و بزرگترین مجتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی کشور است که همه بخشهای مورد استفاده حوزه های مختلف جامعه ایثارگری ، جانبازان و سایر عموم مردم در آن پیش بینی و احداث شده است.

وی افزود: این مجتمع در زمینی به مساحت ۲۰ هزار مترمریع و در بخش های مختلف ساخته شده و یکی از بزرگترین مجتمع های ایثار سطح کشور است.

امکانات ورزشی مستقر در مجتمع ایثار حقیقتاً در استان بی نظیر است

مدیر موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار لرستان با بیان اینکه بخش ورزشی این مجموعه به بهره برداری رسیده و در حال خدمات دهی به عموم مردم است اظهار داشت: بخش ورزشی این مجنمع شامل: سالن چند منظوره ورزشی ،استخر،جکوزی ،آب درمانی و سونا با رعایت کامل استانداردهای بهداشتی و فنی در اختیار جامعه هدف و عموم مردم می باشد و سرویس مناسبی به مردم ارائه می شود .

نورالهی ادامه داد: امکانات ورزشی مستقر در مجتمع ایثار حقیقتاً در استان بی نظیر است و با توجه به بازدیدهایی که از امکانات ورزشی استان داشتیم مشابه این امکانات در سطح استان وجود ندارد.

سالن آمفی تئاتر ۴۰۰ نفره

وی به بخش فرهنگی این مجتمع پرداخت و تصریح کرد: فضاهای کتابخانه،سالن آمفی تئاتر با ظرفیتی حدود ۴۰۰ نفر و داشتن امکانات روز و در بخشهای رفاهی امکاناتی مانند: مهدکودک ،نمازخانه،سالن غذاخوری،سلف سرویس در بخشهای آموزشی نیز ،مشاوره های فردی و گروهی،کارگاههای تخصصی سبک و سنگین ، و چند مورد دیگر که آماده سرویس دهی به مردم عزیز می باشند.

نیک جو نورالهی با اشاره به در دست ساخت بودن مجتمع رفاهی و هتلینگ این مجتمع بیان نمود: مجتمع هتلینگ و رفاهی در چندین طبقه در دست ساخت است که تاکنون  ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد .

مجتمع  فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار لرستان در سطح کشور بی نظیر است

مدیر موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار لرستان مهمترین بخش مجتمع ایثار لرستان را بخش درمانی و توانبخشی اعلام کرد و گفت: حقیقتاً تجهیزات و امکانات روز و استانداردی در این بخش مهیاست که می توان به چشم پزشکی،فیزیوتراپی،شنوایی سنجی،آب درمانی و سایر تجهیزات دیگر درمانی و توانبخشی اشاره نمود که در سطح کشور کم نظیر است اما متاسفانه تاکنون شرایط استفاده هم استانیها از این امکانات مهیا نشده که در صدد راه اندازی این مجتمع و بهره برداری از آن هستیم.

نورالهی در ادامه عنوان نمود: به گفته اکیپی که از اصفهان که برای بازدید از مجتمع ایثار به خرم آباد آمده بودند این مجتمع و دستگاههای مستقر در آن را در قیاس با مجتمع های سطح کشور بی نظیر دانسته و اعلام نمودند حتی در استان اصفهان نیز برخی از دستگاههای درمانی و پزشکی مجتمع ایثار لرستان را وجود ندارد.

استقرار ۲۰ میلیارد تومان تجهیزات درمانی و پزشکی

وی گفت: این مجتمع دارای ۳ طبقه توانبخشی و فرهنگی است که دارای حدود ۱۲۰ اتاق و بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان تجهیزات درمانی ،ورزشی و فرهنگی توانبخشی در آن مستقر است و با همه این امکانات آماده واگذار به بهره بردار و سرمایه گذار بخش خصوصی است.

مدیر موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار لرستان اضافه کرد: این مجتمع شرایط بسیار مستعدی جهت سرمایه گذاری دارد و باتوجه به ظرفیتهای پیش بینی شده در آن خیلی زود می تواند به درآمدزایی کلان برسد .

وی همچنین گفت: ما در این مجموعه بدنبال سود و درآمدزایی نیستیم و سیاسیت ، سیاست برون سپاری و واگذاری به بخش خصوصی است

واگذاری به بهره برداری بخش خصوصی بمدت ۵ سال

نیک جو نورالهی در پایان عنوان کرد: طبق رایزنی هایی که داشتیم مجوز واگذاری بلندمدت مجتمع را بصورت ۵ ساله از مرکز اخذ نمودیم و با شرایط مطلوب آمادگی داریم به سرمایه گذاران تخصصی واگذار نماییم و با رعایت شرایط برگزاری مزایده به سرمایه گذار واگذار خواهیم نمود.

۴۶

کد خبر 1298553

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =