خبرهایی تازه درباره ادامه سریال «بازی تاج و تخت»

شبکه اچ‌بی‌او که قصد دارد پنج اسپین‌آف از سریال «بازی تاج و تخت» تولید کند، تصمیم گرفته سریالی را به ظهور و سقوط پادشاهی تارگرین اختصاص دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شبکه اچ‌بی‌او در آستانه عقد قراردادی برای ساخت یک سریال تلویزیونی بر اساس کتاب «آتش و خون» نوشته جرج آر آر مارتین است که داستان پادشاهان سلسله تارگرین را سیصد سال پیش از ماجراهای سریال «بازی تاج و تخت» روایت می‌کند.

این توافق به زودی به مرحله نهایی می‌رسد. کتاب جدید مارتین که سال گذشته منتشر شد، روایتی از پادشاهان تارگرین از جمله ایگان، فاتح اولین پادشاه وستروس و قاتل اژدها است که همگی آنها اجداد دنریس تارگرین و جان اسنو بوده‌اند.

پایلوت این سریال را مارتین و رایان کاندال، خالق سریال «کلونی» می‌سازند و اگر به تولید نهایی برسد، از ظهور تا سقوط پادشاهان تارگرین را روایت خواهد کرد.

به گزارش آی‌سینما، اچ‌بی‌او هنوز حاضر به توضیح درباره این سریال نشده اما مارتین قبلا در وبلاگ خود به احتمال ساخت سریال بر اساس کتاب «آتش و خون» اشاره کرده بود.

این در حالی‌ست که شبکه اچ‌بی‌او قبلا اعلام کرده بود پنج اسپین‌آف (محصول مشتق شده) از سریال «بازی تاج و تخت» تولید خواهد کرد که تا به حال فقط یکی از آنها وارد مرحله تولید شد. داستان اولین اسپین‌آف هزاران سال قبل از وقایع سریال اصلی و در پایان عصر قهرمانان می‌گذرد و اکنون در مرحله فنی پس از فیلمبرداری است.

هنوز نام این سریال اعلام نشده است اما مارتین به شکل غیررسمی با عنوان «شب طولانی» از آن یاد کرده است. نائومی واتس، جاش وایت‌هاوس و میراندا ریچاردسون از بازیگران این سریال هستند.

۵۷۲۴۵

کد خبر 1299077

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =