میزان نوشت: فیلم سینمایی «درد و افتخار» به کارگردانی پدرو آلمودوار اکران بین المللی خود در سینماهای جهان را چهارم ماه اکتبر سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد کرد.

فیلم سینمایی «درد و افتخار» به کارگردانی پدرو آلمودوار اکران بین المللی خود در سینماهای جهان را چهارم ماه اکتبر سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد کرد.

آنتونیو باندراس بازیگر مطرح سینمای جهان که در آثار مطرحی همچون دسپرادو، روزی روزگاری در مکزیک و بی مصرف‌ها به ایفای نقش پرداخته در فیلم جدید پدرو آلمودوار نقش اصلی مرد را عهده دار شده است.

«آنتونیو باندراس» بازیگر فیلم جدید «پدرو آلمودوار»/////////////////////////شنبه

درد و افتخار یک فیلم در ژانر درام است، اثری که می‌توان آن را به عنوان یکی از آثار مطرح و با کیفیت سینما در سال ۲۰۱۹ سینمای جهان دانست.

از بازیگران آن می‌توان به آنتونیو باندراس، سیسیلیا روت، لئوناردو اسباراگلیا، و پنه‌لوپه کروز اشاره کرد. در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: کارگردانی تحت تاثیر تصمیمات گذشته و حالش قرار می‌گیرد.

فیلم برای رقابت در بخش اصلی جشنواره کن ۲۰۱۹ انتخاب شد و آنتونیو باندارس برای این فیلم برنده بهترین بازیگر نقش اول مرد از هفتاد و دومین جشنواره فیلم کن گردید.

«آنتونیو باندراس» بازیگر فیلم جدید «پدرو آلمودوار»/////////////////////////شنبه

پدرو آلمودُوار کبالرو کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس و تهیه‌کننده اسپانیایی است. مشهورترین فیلم‌های او، همه چیز درباره مادرم (۱۹۹۹)، با او حرف بزن (۲۰۰۲)، تربیت بد، بازگشت (۲۰۰۶) و آغوش‌های گسسته (۲۰۰۹) نام دارند.

آلمودوار پس از ساخت فیلم همه چیز دربارهٔ مادرم که جایزه اسکار و بفتای بهترین فیلم خارجی و کارگردانی را در سال ۱۹۹۹ به‌دست آورده بود، به کارگردانی جهانی تبدیل شد.

64231
کد خبر 1299146

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =