لزوم مشارکت ارگان‌های دولتی و نهادهای مردمی در کاهش‌آسیب‌های اجتماعی

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کردستان، طلاق و خودکشی را دو آسیب اولویت دار در کامیاران عنوان کرد و گفت: مشارکت همه دستگاه های دولتی و نهادهای غیر دولتی برای کاهش این آسیب‌ها ضرورت دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، فرانک قدسی طلاق و خودکشی را  دو آسیب اولویت دار در کامیاران عنوان کرد و اظهار داشت: مشارکت همه دستگاه های دولتی و نهادهای غیر دولتی برای  کاهش این آسیب‌ها  ضرورت دارد.

 مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کردستان اقدامات دادستان کامیاران برای شناسایی مبادی و عوامل و عاملین خشونت در شهرستان را ارزشمند و برای برنامه ریزی کاهش خشونت ضروری عنوان نمود.

 وی از حمایت امور اجتماعی استانداری  کردستان برای اجرای طرح های کاهش آسیب طلاق، خودکشی و خشونت خبر داد.

علیرضا جعفری دادستان شهرستان کامیاران در کارگروه اجتماعی و فرهنگی به ارایه گزارش جامع در مورد فرصت ها، آسیب ها و اقدامات اجتماعی و فرهنگی کامیاران پرداخت و هر کدام از اعضا اقدامات انجام شده در حوزه اجتماعی اداره مربوطه را عنوان کردند.

 مسعود الماسی فرماندار کامیاران ضمن تبریک به مناسبت  تجلیل وزیر کشور از  موفقیت حوزه  اجتماعی و فرهنگی استانداری کردستان به مشارکت اعضای جلسه و ارایه طرح در بهبود وضعیت اجتماعی، اجرای مناسب طرح نشاط اجتماعی و اشتغال زایی اشاره نمود و حمایت استانداری از طرح های شهرستان را خواستار شد.

46

کد خبر 1302155

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =