بازرسی هزار و۶۵۰ واحد صنفی در طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس  استان چهارمحال وبختیاری

معاون بازرسی، نظارت ومبارزه با کالای قاچاق سازمان صنعت،معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس هزارو ۶۵۰ واحد صنفی بازرسی و برای ۲۴ متخلف پرونده تشکیل شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، بیژن بهرامی ارزش ریالی تخلفات کشف شده را هفت میلیون و ۵۲۰ هزار تومان اعلام کرد وگفت:بیشترین تخلفات در زمینه درج نشدن قیمت و گرانفروشی است.

معاون بازرسی،نظارت و مبارزه با کالای قاچاق سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس بمنظور حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و با هدف نظارت بر بازار نوشت‌افزار، کیف و کفش و سایر کالاهای مورد نیاز دانش‌آموزان تا ۱۵مهرماه ادامه دارد.
بهرامی افزود: این طرح در آستانه شروع سال تحصیلی جدید و پیشگیری از بروز هرگونه تخلف توسط عوامل سودجو و فرصت‌ طلب اجرا می‌شود.
وی گفت:در این طرح نظارتی ۴۰ گروه بازرسی هرگونه تخلف مربوط به گرانفروشی، فروش اجباری نوشت افزار توسط کتابفروشی‌های توزیع کننده کتاب، صادرنشدن فاکتور و فروش نوشت‌افزار تقلبی و قاچاق و لباس فرم مدارس را شناسایی و رسیدگی می کنند.
وی ادامه داد: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف همچون گران فروشی و درج نکردن قیمت موارد را به سامانه تلفنی ۱۲۴ اداره کل صنعت معدن و تجارت استان اعلام کنند

۴۶

کد خبر 1302277

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =