حمله دوباره السومه به برانکو: او بدترین مربی‌ای بود که دیدم

مهاجم سوری الاهلی عربستان بار دیگر علیه سرمربی سابق کرواتش صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، عمر السومه، مهاجم سوری الاهلی عربستان دوباره به برانکو، سرمربی سابق خود انتقاد کرد و او را عامل اصلی کسب نتایج بد الاهلی دانست.

السومه که با برانکو به شدت دچار چالش شده بود در جدیدترین مصاحبه با شبکه تلویزیونی عربستان گفت: سبک برانکو در تعامل با بازیکنان اصلا مناسب نبود. من از توانایی فنی او صحبت نمی کنم او از لحاظ فنی مربی خوبی بود اما رفتار او با برخی از بازیکنان مناسب نبود.

وی افزود: مربی باید با بازیکنان قبل از بازی ها صحبت کند و از نقاط قوت و ضعف رقیب بگوید اما برانکو فقط قبل از بازی بدنسازی می کرد و با بازیکنان صحبت نمی کرد. او اصلا قبل از بازی صحبتی نمی کرد و با بازیکنان وارد زمین بازی می شود من مربی ای به بدی او ندیدم به همین خاطر بود که موفق نشد.

پیش از این نیز مهاجم سوری علیه سرمربی سابق پرسپولیس صحبت کرده بود. بنا به ادعای رسانه های سعودی یکی از عوامل اصلی برکناری زودهنگام برانکو از الاهلی درگیری اش با السومه بود.

256 251

کد خبر 1302551

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • حسین IR ۱۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
  0 0
  شب درازه
 • NL ۱۵:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
  2 0
  مربی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نه اشتباه می کنی سوما جان . همانطوری که همیشه کئروش بزرگ می گفت او فقط دلال بیسواد و پورسانت بگیر بی تهصب و پولپرستی بیش نیست .
 • NL ۱۵:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
  3 0
  مربی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نه اشتباه می کنی سوما جان . همانطوری که همیشه کئروش بزرگ می گفت او فقط دلال بیسواد و پورسانت بگیر بی تعصب و پولپرستی بیش نیست .