همکاری دو غول فیلمسازی برای ساخت قسمت جدید «جنگ ستارگان»

تسنیم نوشت: دو تهیه کننده از دو کمپانی معروف قرار است با همکاری هم قسمت بعدی فیلم سینمایی «جنگ‌ ستارگان» را تولید کنند.

قرار است دو تهیه کننده از لوکاس فیلم و مارول برای ساختن قسمت بعدی از مجموعه «جنگ‌ ستارگان» باهم کار کنند.

یکی از مدیران کمپانی والت دیزنی گفته احتمالا قرار است کاتلین کندی (مجری‌ طرح‌های لوکاس فیلم) و کوین فایگی (مجری طرح در مارول استودیوز) قسمت بعدی فیلم سینمایی «جنگ‌ ستارگان» را بسازند.

کوین فایگی

ساخت و توسعه «جنگ‌ ستارگان» توسط رئیس مارول با همکاری مجری‌ طرح‌های لوکاس فیلم قطعا خبر شوکه کننده و سورپرایز بزرگی برای علاقه‌مندان این فیلم است. زیرا کوین فایگی شخصیتی محبوب در ساخت فیلم‌های مارولی است و حالا همکاری او با لوکاس فیلم برای توسعه این مجموعه فیلم‌های جذاب و علمی-خیالی، برای دوستداران فیلم بسیار مهم است.

اگرچه قسمت آخر این مجموعه سینمایی با عنوان «جنگ‌ ستارگان: قیام اسکای واکر» به عنوان قسمت آخر از مجموعه‌ای که جرج لوکاس در سال ۱۹۷۷ ساخته بود شناخته می‌شد، اما حالا کمپانی والت دیزنی که سود و امتیاز ساخت قسمت‌های اخیر این فیلم‌ها را خریده بود، به نظر می‌رسد دوست دارد آینده قسمت آخر را تولید کند. 

کاتلین کندی

مارول در سال‌های اخیر تولیدات بسیار مشهور و پرفروشی مانند «انتقام‌ جویان: پایان بازی» را ساخته بود و از سوی دیگر دیزنی با فروش فیلم‌های «جنگ ستارگان» سود بسیار کلانی را بدست آورد. حالا ساخت قسمت بعدی این فیلم با همکاری مشترک این دو کمپانی که تولیدات بسیار بزرگی را ساخته‌اند باید از یک فروش بی‌سابقه برخوردار باشد.

۲۵۸۲۴۳

کد خبر 1303906

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =