ثبت بیش از ۳ میلیون تخلف سرعت غیرمجاز در اردبیل

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از ثبت بیش از ۳ میلیون و ۸۱۵ هزار تخلف سرعت غیرمجاز در۶ ماه گذشته در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، علی صبحی در بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان پارس آباد با بیان اینکه این میزان تخلف توسط۲۷ سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور سرعت ثبت شده افزود:بیشترین سرعت غیرمجاز به ترتیب در محورهای مشکین شهر - اردبیل با ۲۳۱ هزار تردد و بران-سه راهی سربند در محور پارس آباد با ۱۸۹ هزار تردد ثبت شده است.

وی میانگین سرعت متوسط محورهای استان را ۷۰ کیلومتر بر ساعت عنوان کرد و گفت:میانگین سرعت در دو محور یاد شده ۸۴ کیلومتر بر ساعت است که امیدواریم مترددین جاده ها با رعایت قوانین و سرعت مطمئنه سفری ایمن داشته باشند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل کاهش ۷/۵ دهم درصدی تخلف سرعت غیرمجاز در مقایسه با مدن مشابه سال قبل را خاطرنشان کرد و افزود:مجموع ورود و خروج به استان اردبیل افزایش ۶ درصدی را نشان می دهد.

صبحی تصریح کرد: ۶۴ سامانه تردد شماری، ۴۰ دوربین نظارت تصویری و ۲ سامانه توزین حین حرکت در محورهای مواصلاتی استان اردبیل فعال است.

46
 

کد خبر 1305072

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =