شرکتهای خدمات رسان موظف به ارائه خدمت  به منطقه ویژه اقتصادی  هستند

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به حمایت جدی دولت از سرمایه‌گذاران گفت:‌ شرکت‌های خدمات‌رسان استان موظفند خدمات خود را تا ورودی منطقه ویژه اقتصادی و شهرک‌های صنعتی برسانند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی استانداری  ، اقبال عباسی شامگاه چهارشنبه در ستاد اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد:‌ شرکت‌های خدمات‌رسان مانند آب و فاضلاب، توزیع نیروی برق، گاز و مخابرات موظفند نسبت به ارائه خدمات مورد نیاز منطقه ویژه اقتصادی و شهرک‌های صنعتی استان در محل در ورودی اقدام کنند.

وی افزود: در نشست بعدی ستاد اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری روند اجرایی ارائه خدمات شرکت‌های خدمات‌رسان مانند آب و فاضلاب، توزیع نیروی برق، گاز و مخابرات در محل درب ورودی منطقه ویژه اقتصادی و شهرک‌های صنعتی استان اعلام شود.

عباسی در ادامه به روند اجرایی احداث ۲ هزار و ۴۴۰ واحد مسکونی ویژه محرومان چهارمحال و بختیاری اشاره و تصریح کرد: برای تسریع در روند اجرای این طرح همکاری مسئولان دستگاه‌های اجرایی و مدیران عامل بانک‌های استان ضرورت دارد.

وی یادآور شد: در صورت سهل‌انگاری هر کدام از مسئولان دستگاه‌های اجرایی و یا کارکنان بانک‌های عامل در شهرستان‌های ۱۰ گانه چهارمحال و بختیاری نسبت به روند اجرای این واحدهای مسکونی، مراتب به مسئول استانی اعلام و به استاندار رونوشت زده شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: در صورت جذب نشدن سهمیه هر کدام از شهرستان‌ها در اجرای این طرح نسبت به جابجایی اعتبارات آن سهمیه در یک شهرستان دیگر استان اقدام شود.

46

کد خبر 1306445

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =