از این به بعد آتش‌نشانان را در لباسی جدید می‌بینید/  قیمت یک دست لباس آتش‌نشانی

تسنیم نوشت: مدیرعامل آتش‌نشانی تهران با اشاره به خریداری یک هزار دست البسه برای آتش‌نشانان تهرانی در سال گذشته، عنوان کرد: انتظار داریم تا پیش از پایان پاییز ۹۸ هزار دست دیگر البسه جدید وارد سازمان آتش‌نشانی تهران شود.

مهدی داوری در حاشیه بازدید از هجدهمین نمایشگاه تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی (ایپاس ۲۰۱۹) در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با بیان اینکه همواره  یکی از بزرگترین دغدغه‌ها بالا بودن هزینه تمام شده برای ایمن‌سازی ساختمانها است، اظهار کرد: هزینه تمام شده ایمن‌سازی در ساختمانها با داخلی شدن تجهیزات کاهش پیدا می‌کند و خرسندیم که صنعتگران ما به سمت بومی شدن تجهیزات پیش می‌روند.

مدیرعامل آتش‌نشانی تهران افزود: مشکلاتی برای تهیه ملزومات ایمن‌سازی برای برخی ساختمانها وجود دارد که تولیدات داخل و همت بالای دانش‌گران ما در تولید سیستمهای پیچیده و پیشرفته باعث کاهش اینگونه مشکلات می‌شود.

وی با بیان اینکه در برخی تجهیزات آتش‌نشانی مانند لباسهای آتش‌نشانان هنوز مشکلاتی در زمینه تولید در داخل کشور وجود دارد، گفت: لباس آتش‌نشانان باید حائز استانداردهای بسیار سخت‌گیرانه‌ باشد، زیرا قرار است یک آتش‌نشان در شرایط غیرعادی مانند حرارت زیاد، دود شدید و رطوبت بالا عملیات کند و تمام این شرایط می‌تواند بر روی سلامت آتش‌نشانان تأثیرات فراوانی بگذارد.

داوری با بیان اینکه آتش‌نشانی تهران از تولیدات داخلی و بومی استقبال می‌کند، گفت: هنوز یک دست لباس خارجی استاندارد آتش‌نشانی شامل شلوار و اورکت نزدیک به ۱۸ تا ۲۰ میلیون تومان تمام می‌شود که هزینه بسیار سنگینی است که اگر موفق به تولید داخلی آن شویم قطعاً هزینه کاهش پیدا می‌کند.

مدیرعامل آتش‌نشانی تهران با اشاره به خریداری یک هزار دست البسه برای آتش‌نشانان تهرانی در سال گذشته، تصریح کرد: انتظار داریم تا پیش از پایان پاییز ۹۸ هزار دست دیگر البسه جدید وارد سازمان آتش‌نشانی تهران شود.

۴۷۲۳۷
کد خبر 1306546

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =