طرح حذف قبوض کاغذی گاز در اردبیل اجرایی شد

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: طرح حذف قبوض کاغذی با هدف بهبود کیفیت و دقت خدمات و حفاظت از محیط زیست در سطح استان اردبیل اجرایی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، سردار اسماعیلی بعد از ظهر امروز در جلسه اجرای فرآیند حذف قبض کاغذی گاز در اردبیل اظهار داشت: این شرکت فرآیند حذف قبض کاغذی گاز را از اول آذر ماه امسال اجرا می‌کند و در این زمینه تمام برنامه‌های اجرایی خود را در دستور کار قرار داده است.

وی گفت: با توجه به رویکرد دولت در حذف قبوض کاغذی آب، برق، گاز و تلفن و با توجه به وجود زیرساختهای لازم، بدین منظور این طرح با هدف کاهش هزینه‌ها و بهبود کیفیت و دقّت خدمات ارایه شده همزمان با سایر شرکتهای گاز استانی در سطح استان اردبیل آغاز شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل این طرح را در زمینه ارائه هر چه بهتر خدمات در سطح استان یکی از اقدامات ارزنده دولت برشمرد و بیان کرد: در این طرح با جمع آوری شماره تلفن همراه، مبالغ گازبهاء مشترکین از طریق اس.ام.اس اطلاع رسانی می‌شود.

اسماعیلی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری کلیه مشترکین گاز طبیعی استان اظهار کرد: مشترکین می‌توانند به یکی از روشهای ذیل شماره تلفن همراه خود را ثبت کنند.

وی بیان کرد: شرکت گاز استان اردبیل در حال حاضر به بیش از ۴۷۵ هزار مشترک خدمات ارائه می‌کند.

اسماعیلی با اشاره به لزوم توجه به دقت در اندازه گیری گاز طبیعی و تطابق میزان دریافت و مصرف گاز در مبادی ورودی و مصرفی، گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و مطابق استانداردهای مدیریتی استقرار یافته در شرکت گاز استان اردبیل و بر مبنای روش اجرایی کالیبراسیون، تجهیزات پایش و اندازه‌گیری کلیه تجهیزات اندازه‌گیری در ایستگاههای گاز و جایگاههای CNG در سطح استان بر اساس برنامه زمانبندی، مورد بازبینی و کالیبراسیون قرار گرفتند که در شش ماهه نخست امسال بیش از ۱۰۰ دستگاه اندازه گیری توسط کارشناسان و متخصصین مجرب کالیبره شده است.

وی این فرآیند را در راستای صحه‌گذاری بر میزان دقیق مصرف گاز و شناسایی نقاط آسیب پذیر و مقابله با هدر رفت گاز طبیعی بر شمرد و اظهار کرد: با توجه به ارتباط عملکرد صحیح دستگاه‌های اندازه‌گیری با میزان گاز مصرفی و کاهش هدر رفت گاز، کالیبراسیون تجهیزات مرجع و تطابق اندازه گیری های انجام شده با استانداردهای بین‌المللی ضروری است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل تصریح کرد: در برنامه کالیبراسیون دوره‌ای تجهیزات برای امسال تعداد ۲۲۰ دستگاه برای انجام برنامه کالیبراسیون پیش‌بینی شده است که تعداد ۱۰۰ دستگاه در ۶ ماهه نخست امسال کالیبره شده‌اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴ درصد رشد داشته است.

۴۶

کد خبر 1306573

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =