فرماندار دورود : اجازه هیچگونه تقلب و تخلف در انتخابات را نخواهیم داد

نشست شورای اصلاح طلبان و اعضای ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در شهرستان دورود با حضور حاج محمد رضایی رئیس شورای اصلاح طلبان استان و نماینده شورای اصلاح طلبان استان در کشور با فرماندار این دورود برگزار گردید.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، در این نشست مجتبی بیرانوند فرماندار دورود حضور پر شور ،حداکثری و مشارکت گسترده مردم در پای صندوق های رای را حائز اهمیت خواند و حضور مردم در انتخابات را مایه یاس دشمنان و حمایت از نظام دانست .

وی افزود : ایجاد نشاط ، امید و اعتماد سازی در جامعه لازمه فراهم شدن نشاط اجتماعی خواهد شد، و گروههای سیاسی و احزاب شناسنامه دار می توانند این مهم را نهادینه نمایند.

تاکید فرماندار بر برگزاری انتخابات پرشور و سالم

فرماندار دورود در خصوص برگزاری انتخابات در سطح این شهرستان اظهار کرد: تمام توان خود را برای انتخاباتی پرشور، سالم ، رقابتی و بی طرفانه در اسفند ماه بکار خواهیم گرفت و اجازه هیچگونه تقلب و تخلفی را نخواهیم داد.

وی در ادامه ضمن تشکر از همکاری احزاب خواستار همکاری و حمایت همه گروههای سیاسی در این راستا شدند.

در ادامه این نشست ، رضایی رییس شورای اصلاح طلبان استان نیز خواستار تعامل و همکاری همه گروههای اصلاح طلب استان با دولت در همه زمینه ها بخصوص انتخابات شدند.

جامعه ما نیازمند هماهنگی و همکاری با دولت می باشد

وی بیان داشت:  امروزه از هر زمان دیگری جامعه ما نیازمند هماهنگی و همکاری با دولت می باشد و همه ما موظفیم دولت را در خدمات رسانی به مردم همراهی نماییم.

46

کد خبر 1307027

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =