سی‌وچهارمین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران-آذربایجان به کار خود پایان داد/ رکابزن تبریزی سلطان کوهستان شد

سی‌وچهارمین دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران-آذربایجان امروز با اتمام مرحله پنجم و معرفی تیم‌ها و رکابزنان برتر به اتمام رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از تبریز، پنجمین و آخرین مرحله از سی و چهارمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان از ساعت ۱۰ صبح امروز (یکشنبه) در مسیری ۱۸۸.۹ کیلومتری از سرعین آغاز شده و در تبریز به پایان رسید.

در پایان این مرحله، توماس جوزف تارتلتو ایزورکس بلژیک توانست به عنوان نفر اول از خط پایان عبور کرده و مدال طلا را کسب کند. محمد گنج خانلو و یوسف رجیج‌یو از تیم های سپاهان اصفهان و ترانگانو مالزی نیز به ترتیب دوم و سوم شده و مدال های نقره و برنز را بر گردن آویختند.

بر اساس نتایج مجموع مراحل، پیراهن طلایی تور سی و چهارم در پایان این دوره به ساوا نوویکوف از لوکوس فینکس روسیه رسید. محمد گنج خانلو از سپاهان توانست همچون مراحل قبلی پیراهن امتیازی را حفظ کند.

حمید پورهاشمی، رکابزن تبریزی تیم ملی که از مرحله دوم پیراهن کوهستان را در اختیار دارد، در مرحله پنجم نیز توانست پیراهن کوهستان را حفظ کرده و عنوان سلطان کوهستان را از آن خود کند. ساوا نوویکوف از لوکوس فینکس روسیه صاحب پیراهن طلایی بهترین رکابزن تور و صاحب پیراهن سفید (بهترین رکابزن زیر ۲۵ سال) را از آن خود کرد. تیان‌یوده چین نیز عنوان بهترین تیم تور سی و چهارم را کسب کرد.

پنجمین و آخرین مرحله از سی و چهارمین دوره تور بین المللی دوچرخه‌سواری ایران-آذربایجان در مسیر ۱۸۸.۹ کیلومتری از سرعین تا تبریز برگزار شد.

46

کد خبر 1307685

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =