اولویت کاری ما ایجاد اشتغال و تولید درآمد پایدار در استان کردستان است

رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان کردستان گفت: از اولویتهای کاری ما در سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایجاد اشتغال، کارآفرینی و تولید درآمد پایدار در استان کردستان می باشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، در جلسه اقتصاد مقاومتی بهرام نصراللهی زاده اظهار داشت: یکی از اولویتهای کاری ما در سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایجاد اشتغال،کارآفرینی، تولید و درآمد پایدار در استان کردستان می باشد.

نصرالهی زاده بیان کرد: امسال سال رونق تولید است و در زیر ساختهای استان هزینه های چشمگیری انجام شده و به نسبت شاخصهای که در کشور بوده سرمایه گذاریهای خیلی بیشتری در این استان انجام شده است.

رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان کردستان افزود: ۳ پروژه طرحهای پیشران استان که شامل توسعه باغات، طرح افزایش گوشت قرمز و طرح صد هزار هکتاری تبدیل اراضی دیم به آبی در دستور کار سازمان مدیریت و برنامه ریزی قرار گرفته است.

گفتنی است از دیگر پروژه های مورد بررسی در این جلسه پروژه افزایش گوشت قرمز به میزان ۲۲۰۰ تن با ایجاد اشتغال ۱۵۰۰ نفر در سال ۹۸ بود.

همچنین تکمیل فاز دو مجتمع پرورش ماهی دیوزناو، ایستگاه انتقال آب و توسعه باغات ۶۰۰ هکتاری دهکانان بود و در همین راستا بر تکمیل زیر ساختها از قبیل جاده و برق تاکید شد.

۴۶

کد خبر 1307868

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =