عده‌ کثیری از شهروندان، بدون بلیط سوار مترو می‌شوند

میزان نوشت: معاون فرهنگی و اجتماعی مترو تهران گفت: فرهنگ خرید بلیط مترو هنوز در فرهنگ ما جا نیفتاده است و روزانه فرار از بلیط اتفاق می افتد.

احسان بیسادی معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه معضل فرار از بلیت هنوز در سرتاسر دنیا وجود دارد، می گوید: «فرهنگ خرید بلیط مترو هنوز در فرهنگ ما جا نیافتاده است و عده‌ای کثیری از شهروندان، هنوز بدون پرداخت هزینه بلیط درخواست رد شدن از گیت‌های ورودی مترو را دارند. به همین دلیل بیشتر محتوای تولید شده در مترو به این مسئله اختصاص دارد.» بیسادی تنها به گفتن «عده‌ای کثیری از شهروندان» بسنده کرد و آماری در این خصوص عنوان نکرد.

«آیا توریست ها با دیدن این فیلم حس خوبی نسبت به مردم ایران پیدا می کنند؟» بیسادی اینگونه به این سوال پاسخ می دهد: «از این قبیل فیلم‌‎ها در متروی پاریس و لندن هم پخش می شود اما هیچکس این انتقاد را ندارد!» البته «این فیلم‌ها جان مایه طنز داشته است.»

معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در خاتمه البته این نکته را هم اضافه کرد: متاسفانه شرکت مترو به عنوان شرکتی که با پول مردم اداره می شود، از این مسئله بسیار متضرر می شود. 

۲۳۵۲۳۷

کد خبر 1307990

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =