نقطه قوت پرسپولیس که امسال تبدیل به پاشنه آشیل شده است

تیم فوتبال پرسپولیس در شش هفته ابتدایی لیگ نوزدهم مقابل تیم‌های مدعی لیگ تا اینجای کار شکست خورده. اتفاقی که برای قرمزها خوشایند نیست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سه فصل گذشته برای پرسپولیس برانکو همراه با کسب برتری مقابل مدعیانی همچون تراکتور، سپاهان، شهرخودرو و بعضا استقلال بود. در این فصل اما هنوز به نیم فصل نرسیده به جز استقلال که برای قهرمانی طی چند سال گذشته رقیب اصلی پرسپولیس نبوده، سایر تیم های بزرگ مقابل قرمزها به برد رسیدند. چیزی که در فصل های گذشته اصلا برای آنها مرسوم نبود.

همین اتفاق شاید باعث شود که کار برای پرسپولیس و کالدرون در ادامه راه سخت تر شود. پرسپولیس تا پایان هفته ششم رقابت های لیگ تیم هایی که باید می برده را از پیش رو برداشته. قرمزها اتفاقا شیرینی برد در دربی را هم چاشنی کار خود کردند اما برای تیمی که می خواهد قهرمانی خودش را دوباره تکرار و انتظارات هوادارانش را برآورده کند این اصلا آمار مثبتی نیست که مقابل مدعیان قهرمانی سه امتیاز کامل را از دست بدهد. بدون شک مهمترین نقطه ضعفی که قرمزها برای ادامه راه باید برطرف کنند همین مسئله شکست خوردن مقابل تیم های مدعی است. چراکه در سمت مقابل نمی توان تضمین کرد پرسپولیس یا هر تیم دیگری مقابل تیم های میانه و حتی پایین جدول امتیاز از دست ندهند.

متن کامل این مصاحبه را ایــــــنـــــــــجـــــــــــا بخوانید.

کد خبر 1308152

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =