«سکوهای آزادی؛ سمفونی هواداری» ساخته شد/ روایت اولین حضور در ورزشگاه آزادی

«سکوهای آزادی؛ سمفونی هواداری» به کارگردانی امیر تاجیک با موضوع تماشاگران فوتبال ساخته شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امیر تاجیک مستندساز و مدیر سابق شبکه‌ مستند سیما دومین مستند موبایلی خود را با نام «سکوهای آزادی؛ سمفونی هواداری» درباره حال و هوای استادیوم آزادی ساخت.

تاجیک در این مستند با ساده‌ترین ابزار ضبط فیلم یعنی موبایل شخصی‌اش اولین حضور فرزند کوچکش در ورزشگاه آزادی و دربی بزرگ تهران را ثبت کرده است.

وی که اخیرا «سکوهای امن افغانستان» را نیز به همین شیوه تولید کرده، این روایت را با قدم‌های کوچک فرزندش به سوی استادیوم آزادی شروع می‌کند و در ادامه همراه با خیل عظیم هواداران حاضر در استادیوم بخشی از داستان هر کدام را به تصویر می‌کشد.

«سکوهای آزادی، سمفونی هواداری» کوشیده قاب کوچکی برای نمایش حس و حال هوادارانی باشد که سال‌ها است استادیوم آزادی خانه‌ رویاها و امیدهایشان است؛ هوادارانی که در آزادی گریسته‌اند، خندیده‌اند، برده‌اند، باخته‌اند، جشن گرفته‌اند و یا در سوگ کسی سکوت کرده‌اند. آدم‌هایی معمولی که با وجود تعصبات تیمی‌ گاهی عشق به فوتبال مجبورشان می‌کند از حریف تمجید کنند.

«سکوهای آزادی؛ سمفونی هواداری» روایت عاشقان فوتبال است که از هر صنف و مسلک و مذهب و در هر لباسی، ساعتی را روی سکوهای استادیوم آزادی، شانه به شانه‌ هم نشسته و با فراموش کردن تفاوت‌ها، قلبشان با هم می‌تپد.

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1308341

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =