‌ شهردار کلانشهر اراک:ابر سیاه عدم شفافیت در شهرداری، تبدیل به روشنایی چشم نواز شده است

شهرداری اراک با شفاف سازی امکان نظارت های مردمی را برای شهروندان فراهم کرده است.

به گزارش خبرآنلاین استان مرکزی،  شهردار کلانشهر اراک با بیان اینکه ابر سیاه عدم شفافیت در شهرداری تبدیل به روشنایی چشم نواز شده، گفت: سامانه عیان این امکان را فراهم آورده. کل املاک شهر اراک نیز باید در سامانه عیان ثبت گردد تا به اطلاع شهروندان و شورای شهر برسد.

وی با اشاره به اینکه می بایست در بحث حقوق و مزایای پرسنل شهرداری، نظام عدالت محور ایجاد شود، خاطر نشان کرد:حقوق کارگران خدمات شهری، فضای سبز و رانندگان خدوم شهرداری می بایست در اولویت پرداخت ها قرار گیرد و حق بیمه ایشان نیز بروز شود.

شهردار کلانشهر اراک با اعلام این مهم که مناسب سازی خیابان های قایم مقام و آیت اله غفاری جهت استفاده و سهولت در تردد سالمندان و معلولان در دستور کار عوامل اجرایی شهرداری قرار دارد، تصریح کرد: صنوف آلاینده خیابان شریعتی باید با قید فوریت به شهرک خودرو منتقل شوند.

 شفیعی در خصوص طرح ساماندهی جهادی ورودی های شهر اراک متذکر شد: این طرح شامل زیباسازی، رفت و روب و مرتب سازی در ورودی میادین امام خمینی(ره)، فراهان و بسیج نیز با مدیریت معاون خدمات شهری به صورت فوری انجام شود.

وی در پایان گفت:فرصت خوبی برای خدمت رسانی به شهروندان فراهم شده و این آرامش در شهرداری و شهر با وجود تیم مدیریتی جوان این انتظار را ایجاد می کند که سرعت خدمت گذاری افزایش چشمگیری داشته باشد.

46

کد خبر 1308627

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =