آغاز نشست روسای اتاق های بازرگانی سراسر کشور در ارومیه

نشست روسای اتاق های بازرگانی سراسر کشور در ارومیه با حضور استاندار آذربایجان‌غربی و نمایندگان اتاق‌های سراسر کشور آغاز بکارکرد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، محمدمهدی شهریاری در نشست روسای اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور در ارومیه، نقش اتاق‌های بازرگانی و بخش خصوصی را در توسعه اقتصادی بسیار پراهمیت دانست و افزود: امروز تمام ارکان نظام بر این اعتقاد هستند که حل مشکلات اقتصادی کشور نیازمند توجه به بخش خصوصی و همچنین تعامل و همفکری بیشتر با این بخش است.

وی گفت: دولت تدبیر و امید نیز در تمامی تصمیمات اقتصادی خود با بخش خصوصی هم‌فکری دارد.

شهریاری همچنین گفت: کشور امروز بیش از هر زمان دیگری برای استقلال اقتصادی و متضرر شدن کمتر از تحریم ها به کارآفرینی نیاز دارد و در این بین اتاق‌های بازرگانی با ظرفیت هایی که دارد می تواند در خلق چنین محورهایی موثر عمل کند.

استاندار آذربایجان‌غربی در ادامه اشتغال را جزو اصلی ترین دغدغه‌های دولت عنوان کرد و گفت: توسعه اشتغال و رفع بیکاری، نیازمند جذب سرمایه‌گذاری است و اتاق‌های بازرگانی بعنوان پارلمان بخش خصوصی می توانند اثرگذاری جدی در زمینه جذب سرمایه گذاری داشته باشند.

استاندار آذربایجان‌غربی در ادامه اظهار کرد: مدیریت استان همواره به نقش‌آفرینی بخش خصوصی در توسعه اعتقاد داشته و در همین راستا امروز شاهد حضور سرمایه گذاران مختلف از سایر استان ها در آذربایجان‌غربی هستیم.

شهریاری در پایان از تلاش های رئیس و اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معدن و کشاورزی ارومیه در برگزاری منظم جلسات شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی و پیگیری مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی استان قدردانی کرد.

46

کد خبر 1309157

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =