کولاکوویچ به چه دلیل بازیکنان اصلی را از تیم ملی خط زد؟

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران در تلاش است تا با تغییر نسل در تیم ملی، بتواند نتایج درخشانش در صربستان را با تیم ملی ایران تکرار کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم ملی والیبال ایران این روزها درگیر جام جهانی است و در جدول رفابت ها با 8 بازی در رده هفتم قرار دارد. انتخاب های کولاکوویچ نشان داده او تصمیم دارد از جوان ها استفاده کند تا بیشتر به آنها میدان بدهد و نیمکت تیم ملی را برای مسابقات انتخابی المپیک آماده کند. کولاکوویچ در یک سال گدشته چند بازیکن را از لیست تیم ملی کنار گداشت و تصمیم دارد خون تازه ای وارد رگ های تیم ملی کند. او مرتضی میرزاجانپور با تجربه را کنار گداشت و او در حال حاضر اولویت پنجم ایگور در تیم ملی است. همچنین انتخاب های او نشان داده، پویا فیاضی،فرهاد قائمی و معنوی که همواره مردان اصلی تیم ملی بودند این روزها جایگاهشان به خطر افتاده و جوان های گم نامی جای آنها را گرفته اند.

کولاکوویچ که سابقه سرمربیگری در صربستان را دارد در این کشور به مرور نسل تیم ملی را تغییر داد و موفق شد با این تیم قهرمان شود. حال او تصمیم دارد همان نسخه ای که در کشورش پیاده کرده را در تیم ملی ایران انجام دهد آنهم در سال منتهی به المپیک. 

مشروح این گزارش را اینجـــا بخوانید.

256 43

کد خبر 1309936

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بی نام DE ۲۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
    0 0
    فیاضی ، قائمی و معنوی نژاد کی از نفرات اصلی بودند ؟ همچنین میرزا جانپور؟