طلب ۱۵ میلیارد تومانی مخابرات همدان از مشترکین

مدیرعامل شرکت مخابرات استان همدان گفت: درصد بالایی از مطالبات مخابرات از ادارات دولتی و سازمان‌های اجرایی استان است که امیدواریم هر چه سریعتر نسبت به تسویه حساب خود اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از همدان ؛ محمدعلی گرزین که در جمع خبرنگاران سخن می گفت با اعلام مطلب فوق افزود: یک‌ هزار و ۳۰۰ نفر نیروی رسمی و غیررسمی در مخابرات استان فعالیت می کنند که حقوق و مزایای آنها بیش از ۵ میلیارد تومان در ماه است.

مدیر مخابرات منطقه همدان با اعلام اینکه بانک‌ها مطالبات خود را سریعتر پرداخت کنند چرا که بیشترین میزان مطالبات مربوط به آنهاست، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مخابرات یک شرکت خصوصی است و باید با هزینه و درآمد اداره شود، لذا پرداخت سریع مطالبات امری ضروری است.

وی با بیان اینکه مدیریت یک میلیون و ۷۰۰ هزار مشترک همراه اول، ۸۰ هزار مشترکADSL و ۶۰۰۰ هزار مشترک تلفن ثابت کار دشواری است، اظهار داشت:
با حذف قبوض کاغذی مشترکین استان که از ابتدای مهرماه همگام با کل کشور آغاز شده است، قسمتی از هزینه های جاری کاهش خواهد یافت.

مدیر مخابرات منطقه همدان با اعلام اینکه حذف قبوض کاغذی روستائیان استان از چند ماه پیش و در حوزه شهری نیز از مهرماه امسال اجرایی شده است، افزود: پروژه یکپارچه‌سازی شبکه همراه اول از ابتدای امسال آغاز شده که ابتدا سایت‌های مشترک حذف و ۲۲۵ سایت دیگر نیز جایگزین شده است تا سایت همراه اول یکپارچه شود.

گرزین به اجرای پروژه «سورینو» "تبدیل مشترکین ADSL به VDSL" اشاره و تصریح کرد: اجرای این طرح هزینه‌ای برای مشترکین ندارد اما بستر ارتباطی تا ۷۰۰ متر ارتقاع خواهد یافت.

وی افزود: در ارائه پهنای باند به مشترکین هیچ محدودیتی وجود ندارد.

گرزین از سرقت کابل های مخابرات در ۲۴۰ روستای استان خبر داد و گفت: در سالجاری، ۱۰۰ روستای استان از کابل به فیبرنوری تبدیل وضعیت پیدا خواهند کرد.

۴۶

کد خبر 1310384

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =