تاکید مدیرکل راهداری لرستان بر بازگشت زائرین تا قبل از ۲۴ مهر

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: زائران تا پیش از اوج سفر بازگردند اوج بازگشت زائران اربعین حسینی از ۲۴ تا ۲۹ مهر ماه است.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، عباس شرفی در این باره گفت : زوار بهتر است تا قبل از ۲۴ مهر بازگردند یا اینکه در برنامه ریزی، زمان بازگشت را بعد از ۲۹ مهر قرار دهند.

وی با بیان این مطلب افزود: هم اکنون اکیپ های حمل و نقل استان لرستان به عنوان معین مرز مهران در پایانه مرزی برکت حضور دارند و ناوگان اتوبوس استان به صورت تمام وقت مشغول خدمت رسانی به زائران است.

وی اظهار کرد: اوج سفرها در تاریخ ۲۴ تا ۲۹ مهرماه یعنی دو روز قبل و بعد از اربعین است که تعداد زائران ورودی به کشور بسیار بیشتر از ظرفیت ناوگان است با توجه به شیوه نامه سازمان راهداری، لرستان در کنار چند استان دیگر مسئولیت جابجایی زائران بین مسیر مهران تا اندیمشک و مراکز استانها را برعهده دارند.

46

شرفی گفت: تمام ظرفیت ناوگان اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه برای بازگشت زائران از مرکز استان به شهر یا روستای محل زندگی آنها به کار گرفته می شود.

صورت وضعیت دربستی در ایام اربعین به هیچ وجه پذیرفته نیست

مهندس عباس شرفی تصریح کرد: صورت وضعیت دربستی در ایام اربعین به هیچ وجه پذیرفته نیست، نرخ رسمی بلیت توسط اتحادیه شرکت های مسافر مصوب، ابلاغ و در پایانه ها نصب شده است و مردم می توانند درصورت مشاهده هرگونه تخلف با ارسال پیامک به سامانه ۱۰۰۰۱۴۱ سازمان راهداری را مطلع سازند تا برخورد لازم با رانندگان و شرکت های متخلف صورت گیرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان با تقدیر از همکاری شرکتها و انجمنهای صنفی مسافر و کالا خصوصا رانندگان استان گفت: همه تلاش خود را خواهیم نمود تا زائران اباعبدالله (ع) با طیب خاطر سفر کنند .

کد خبر 1310457

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =