کشف ۲۷۰ قلم کالای قاچاق به همراه ۲۶ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در همدان

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: ۲۷۰ قلم کالای قاچاق به ارزش ۳ میلیارد ریال از یک دستگاه اتوبوس مسافربری، همچنین ۲۶ هزار لیتر گازوئیل قاچاق توسط ماموران پلیس استان کشف شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین همدان ؛ سردار "کامرانی صالح"، طی گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: ماموران یگان امداد حین گشت در حوزه استحفاظی به یک دستگاه اتوبوس مسافربری که در حال تخلیه بار بود مشکوک شدند.

در بررسی ها مشخص شد، صندوق بغل اتوبوس مملو از کالاهای قاچاق است که ماموران نسبت به توقیف اموال و بازداشت راننده اقدام کردند.

در بازرسی از این اتوبوس، ۲۷۰ قلم کالا از قبیل، لاستیک و لوازم یدکی خودروهای سنگین ، لوازم برقی آشپرخانه، و پوشاک قاچاق که از یکی از استان های غربی بارگیری شده بود، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان در ادامه از کشف ۲۶ هزار لیتر گازوئیل قاچاق، فاقد مجوز نیز خبر داد و گفت: در پی گزارشات مردمی مبنی بر وجود یک تانکر سوخت قاچاق در زمین های کشاورزی یکی از روستاهای شهر همدان، بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

پس از اطمینان از صحت موضوع در بازدید ماموران از این محل، یک تانکر حامل ۲۶ هزار لیتر گازوئیل قاچاق فاقد مجوز که به طرز ماهرانه ای در زیر زمین کشاورزی مخفیانه دپو شده بود کشف شد.

پس از حضور کارشناسان شرکت نفت با استفاده از دستگاه کف کش، گازوئیل موجود به تانکرهای شرکت نفت منتقل شد.

۴۶

کد خبر 1311158

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =