واکنش کنفدراسیون فوتبال آسیا به شکست ایران مقابل بحرین

پس از شکست تیم ملی ایران مقابل بحرین در منامه، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا گزارشی از بازی ایران با بحرین در انتخابی جام جهانی 2022 نوشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، گل محمد الحردان در ورزشگاه ملی بحرین باعث شد تا تیم ملی این کشور مقابل ایران به پیروزی یک بر صفر برسد.

اولین فرصت برای گلزنی در این دیدار را مهدی طارمی برای احسان حاج صفی مهیا کرد اما شوت کاپیتان تیم ملی ایران از کنار دروازه بحرین گذشت. تیم ملی ایران بر فضاهای بازی مسلط بود اما این تیم میزبان بود که فرصت های خطرناکی را ایجاد می کرد.

با وجود حضور بازیکنانی مثل سردار آزمون اما حاج صفی دوباره خطرناک ترین موقعیت را داشت. اما باز هم ایران به گل نرسید. بعد از گذشت 10 دقیقه از نیمه دوم بازی، ایران از کنارها حمله کرد و بوسیله رامین رضاییان یک توپ را روی دروازه بحرین ارسال کرد اما طارمی، مهاجم ریوآوه در تبدیل آن به گل موفق نبود.

در نهایت بحرین در داخل محوطه جریمه در دقیقه 65 بازی یک پنالتی گرفت و بوسیله الحردان دروازه ایران را باز کرد. بحرین با این برد 7 امتیازی شد و با تفاضل گل کمتر در رده دوم ایستاد و عراق با این امتیاز صدرنشین گروه سوم ماند. ایران نیز با این شکست 6 امتیازی ماند و به رده سوم سقوط کرد.

256 251

کد خبر 1311264

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =