بازداشت یک زن پس از سرقت ۹۶ دستگاه موبایل زائران اربعین

تسنیم نوشت: فرمانده انتظامی استان خوزستان از بازداشت زنی خبر داد که ۹۶ تلفن‌همراه از زوار اربعین در عراق به سرقت برده بود.

سردار حیدر عباس‌زاده با اعلام خبر بازداشت یک سارق تلفن‌همراه در خوزستان، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: در راستای تأمین امنیت زائران اربعین حسینی، پلیس آگاهی و مأموران یگان‌ویژه در عملیاتی مشترک زنی که تعداد ۹۶ دستگاه تلفن‌همراه زائران را در کشور عراق سرقت کرده بود، شناسایی و هنگام ورود به کشور دستگیر کرد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان خاطرنشان کرد: مأموران پلیس در بازرسی از وسایل این متهم ۹۶ دستگاه تلفن‌همراه که از زائران ایرانی در کشور عراق سرقت کرده و قصد فروش آنها را در کشور داشت، کشف کردند.

وی با بیان اینکه متهم سابقه ۳۰ فقره سرقت در پرونده خود داشت، تصریح کرد: نیروی انتظامی برای برقراری امنیت زائران با به‌کارگیری تمام توان و تجهیزات تا بازگشت آخرین زائر به کشور تمهیدات لازم اندیشیده و اجازه نخواهیم داد افراد سودجو و فرصت طلب اهداف خود را اجرایی کنند.

این مقام انتظامی متذکر شد: تدابیر لازم به رئیس پلیس آگاهی شهرستان خرمشهر ابلاغ شده تا تمام مالباختگان که در کشور عراق توسط این فرد تلفن‌همراه آنها سرقت شده، شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی تحویل آنها شود.

۲۳۲۳۵۲۳۷
کد خبر 1312243

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =