کشف یک هزار و ۲۶۰ میلیارد کالای قاچاق در همدان

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: به فرصت طلبان و سودجویانی که با اقدامات و رفتار مجرمانه خود امنیت اقتصادی را به مخاطره می اندازند، هشدار می دهم که پلیس با تمام توان خود با آنها مقابله خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین همدان ؛ سردار بخشعلی کامرانی صالح، که صبح امروز در قرارگاه مقابله با قاچاق کالای استان سخن می گفت با اعلام مطلب فوق افزود: امروزه کشور نیازمند فعالیت های اقتصادی سالم، اشتغال زایی و سرمایه گذاری مطمئن و این مهم نیازمند شرایط و فضایی است که در آن سرمایه گذاری، تولید و تجارت در سطوح مختلف از صحت و سلامت برخوردار بوده و احساس امنیت و آرامش بر آن حاکم باشد.

سردارکامرانی صالح با اشاره به برنامه ریزی های کلان و گسترده در این خصوص در قالب قرارگاه جهادی مبارزه با قاچاق که به طور مستمر و منظم جلسات آن برگزار می شود اظهار داشت: در سال های اخیر برخورد پلیس با سودجویان این حوزه تشدید شده است.

رئیس پلیس استان همدان با اشاره به کشف هزار و ۲۶۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در عملیات های پلیس این استان در ۷ ماهه اول سال جاری، خاطرنشان کرد: میزان کشفیات کالای قاچاق در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، ۱۴درصد افزایش داشته است.

وی در آخر از تقویت ایستگاه های بازرسی پلیس در محورهای مواصلاتی با هدف تشدید برخورد با قاچاق کالا خبرداد و تاکید کرد: به عموم مردم اطمینان خاطر می دهیم از هیچ تلاشی برای مبارزه با عاملان ناامنی اقتصادی دریغ نخواهیم کرد.

۴۶

کد خبر 1312533

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =