صدور سند بیش از ۵۲ هزار دستگاه خودرو از ابتدای شهریور تا ۲۸ مهرماه

شرکت ایران خودرو تحویل خودروی مشتریان را مطابق با تعداد خودروهای تولید شده در روز انجام می دهد.

به گزارش خبرانلاین به نقل از ایکوپرس، پایگاه اطلاع رسانی گروه صنعتی ایران خودرو دراطلاعیه ای عنوان کرده است: تمامی خودروهائی که از ابتدای سال تولید شده اند به نام مشتریان فاکتور شده است و هیچ دلیلی برای دپو کردن خودروهای تولید شده در پارکینگ وجود ندارد از طرفی سند خودروهای تولیدی مطابق ضوابط موجود و طبق تولید روزانه درحال صادر شدن است و افزایش قیمت برخی محصولات ایران خودرو در بازار بنا به دلایلی  به غیر از فاکتور صورت گرفته است.

خودروسازی


در این اطلاعیه ضمن رد شایعات مبنی بر عدم صدور فاکتور برخی از خودروها با هدف بالا رفتن قیمت بازار، تاکید شده است  ، قیمت برخی از خودروهای تولیدی خودروسازان در بازار در روزهای اخیر افزایش جزئی را تجربه کرده است که بررسی میدانی کارشناسان نشان می دهد جو روانی ایجاد شده توسط سودجویان و واسطه گران سبب افزایش ۲ تا ۲.۵ درصدی قیمت محصولات خودروسازان در بازار شده است و هدف سودجویان از اشاعه شایعات اینچنینی بالا بردن قیمت خودروها در بازار و کسب سود بیشتر است . البته شرکت ایران خودرو برای مقابله با پدیده گرانی خودرو در بازار برنامه هایی را از قبیل افزایش میزان تولید، تداوم فروش تنظیم بازار و ... در دست اقدام دارد که با مهیا شدن شرایط اجرا و بکار بستن برنامه های مذکور قطعا از التهاب قیمت ها در بازار کاسته خواهد شد.
برمبنای این گزارش، شرکت ایران خودرو از ابتدای شهریور تا ۲۸ مهر ماه جاری سند بیش از ۵۲ هزار دستگاه خودرو را صادر نموده و این خودروها را تحویل مشتریان داده است.

223223

کد خبر 1312860

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =