محمدرضا باهنر می گوید: آقای احمدی نژاد ظرفیت های بالایی دارد، اما از زمان ریاست جمهوری قرار شد انجام وظایف را قربانی رفاقت نکنیم.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی جامعه اسلامی دانشجویان، محمدرضا باهنر در جمع اعضای فعال دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان در همایش سیاسی گفتمان پیشرفت اسلامی که در اردوگاه شهید مطهری شیراز برگزار شد درباره انتقادات نسبت به هاشمی رفسنجانی، گفت: ایشان در بهترین حالت در قضیه فتنه همراه با جریان مردم نبوده است؛ به این جهت باید مواضع خودشان را نسبت به فتنه اعلام کنند چرا که صحبت های کلی فایده ندارد.

وی ادامه داد: ایشان نباید فکر کنند که مواضع این چنینی برای مردم قابل قبول است باید صریحا اعلام موضع کنند، والا نمی تواند به صورت طبیعی در سمت های فعلی خود باشند.

رخدادهای 25 بهمن موضوعی بود که باهنر درباره آن گفت: ظرف 22 ساعت از قبل از 25 بهمن هفت تن از مقامات بلندپایه دولت آمریکا رسما از تجمع غیر قانونی 25 بهمن حمایت کردند.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان در پاسخ به سوالی درباره رابطه وی با احمدی نژاد و علت برخی تحرکات علیه دولت، گفت: سابقه دوستی من با دکتر احمدی نژاد 25 تا 26 سال است. در شورای شهر دوم، در دولت خاتمی اصولگراها پیروز شدند، ما چند تا گزینه داشتیم که یکی از آنها احمدی نژاد بود. آقای یونسی وزیر اطلاعات، به ما پیغام داد دنبال شهرداری احمدی نژاد نباشید. من پیش آقای یونسی رفتم و به آقای یونسی گفتم وزارت اطلاعاتی که ملک مدنی از آن عبور کند و احمدی نژاد گیر کند، باید در اصل آن وزارت اطلاعات تجدید نظر کرد. بعد هم گفتم آقای یونسی به خودت و دوستات و رئیس جمهور بگو، اگر می خواهید غصه شهرداری احمدی نژاد را بخوردید، نخورید. شهرداری دست گرمی است، احمدی نژاد رئیس جمهور ماست.شاید بنده اولین نفر در خلقت بودم که رئیس جمهوری احمدی نژاد را پیش بینی کردم.

وی با بیان اینکه آقای احمدی نژاد ظرفیت های بالایی دارد، اظهار داشت: اما از زمان ریاست جمهوری قرار شد انجام وظائف را قربانی رفاقت نکنیم. ایشان به من محبت زیادی دارد و من شرمنده ام. بنده هم به ایشان بسیار غبطه می خورم زیرا ظرفیت هایی دارد که من ندارم، اما این دلیل نمی شود که نظرم را راجع به برنامه پنجم نگویم.

باهنر همچنین درباره استیضاح وزیر راه گفت: مهمترین اشکال آقای بهبهانی از نظر نمایندگان، مقدار بالای پروژه های نیمه تمام ایشان بود. با این حال فکر می کنم که اگر آقای بهبهانی در جلسه استیضاح شرکت می کرد رای می آورد.

وی درباره سوالی مبنی بر احتمال کاندیداتوری برای ریاست جمهوری پاسخ داد: در مسائل سیاسی هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. اما بنده اصلا قصدی ندارم و در حال حاضر به هیچ عنوان اراده این کار را هم ندارم، اما در مسائل سیاسی همه چیز بستگی به شرائط دارد.

/3028

کد خبر 131320

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 8
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۱۰:۱۷ - ۱۳۸۹/۱۱/۳۰
  1 0
  بي خيال
 • بدون نام IR ۱۱:۲۱ - ۱۳۸۹/۱۱/۳۰
  1 0
  واقعن راس میگی؟باباتودیگه کی هستی.
 • بدون نام SE ۱۲:۰۶ - ۱۳۸۹/۱۱/۳۰
  1 0
  barikalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 • نیما TW ۱۲:۲۲ - ۱۳۸۹/۱۱/۳۰
  1 0
  آفرین به هوشت
 • بدون نام IR ۱۲:۴۱ - ۱۳۸۹/۱۱/۳۰
  0 0
  به نام خانوادگی ایشان توجه فرمایید...الکی نیست که
 • شاپور IR ۱۴:۵۷ - ۱۳۸۹/۱۱/۳۰
  0 3
  اقای باهنر شما قبلا خیلی علیه رییس جمهور موضع میگرفتید ولی امروزها به اشتباه خود پی بردید و انشاالله جبران خواهید کرد و در صف ملت ایران خواهید ماندضمنا کمی هم نمایندگان منحرف را نصیحت کنید
 • بدون نام US ۰۳:۲۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۰۱
  0 4
  مملکت ما الآن به مهندسين نياز دارد. آقای احمدی نژاد در عرض 5 سال کار 16 سال رياست جمهوری ديگران را انجام دادند. من واقعا خدا را شاکرم که آقايان احمدی نژاد و باهنر با هم هستند. خدايا شکر
 • بی طرف IR ۱۰:۴۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۰۱
  0 4
  هر ادم با وجدانی زحمات فراوان احمدی نژاد برای ایران و ایرانی را می بیند حالا از هر جناحی که باشه