با علی میری، وزنه‌بردار ارومیه‌ای که عشق‌اش تراکتور است

به هر کسی بگویی بچه ارومیه هستم خیلی زود می‌پرسد:«والیبالیست هم هستی؟»شاید پاسخ خیلی ها مثبت باشد اما جنس علی با جنس خیلی از ورزشکاران ارومیه‌ای فرق می کند.شاید شهر او مهد پرورش خیلی از والیبالیست های بزرگ ایران مثل سعید معروف باشد،اما علی طور دیگری پرچم شهرش را بالا برده است.فقط همین آخرین افتخاری که کسب کرده را ببینید،نقره و برنز مسابقات جهانی وزنه‌برداری.

مرتضی رضایی: جدال با پولاد سخت برای او لذت بخش‌تر از بازی با توپ و تور است.شاید در ابتدا کمی هم علاقه به والیبال داشته اما یک روز تصمیمی جدی می گیرد تا به صورت حرفه‌ای وزنه بردار شود.صحبت از علی میری است.ملی پوش وزنه برداری که حالا رویاهای زیادی را در سر دارد.او برای زندگی اش برنامه های زیادی ریخته و می خواهد پله به پله همه آنها را اجرا کند.مثلا یکی از این برنامه ها وزنه زدن در المپیک است. او تغییر وزن داده و به دسته ۹۶ کیلوگرم آمده،جای که سهراب مرادی و کیانوش رستمی به عنوان دومدعی حضور دارند اما علی می گوید:«آقا سهراب که یکی از بهترین هاست و الگوی منم هست.می خواهم تلاشم را بکنم و شانسم را امتحان کنم.شاید اتفاق های خوبی افتاد.»

*علی از جهانی شروع کن، راستش خود ما هم در بهترین حالت فکر می کردیم مثلا چهارم شوی یا در خوش بینانه ترین حالت یک برنز بگیری ولی رفتی و وزنه هایی زدی که معادلات را به هم زد.

همان جا آقای برخواه هم به من گفت اصلا انتظار نداشتم این وزنه ها را بزنی. من در تمرین ۱۶۶ یک ضرب زده بودم، آن جا ۱۶۷ زدم. در حالی که با توجه به جو مسابقه و فشاری که هست، اگر بتوانی رکورد تمرینی خودت را ثبت کنی شاهکار کرده ای که من توانستم یک کیلو هم رکورد بزنم. خدا را شکر تمرینات خوبی قبل مسابقات داشتم، البته پیش از رکوردگیری شمال کمی از ناحیه لگن هم آسیب دیده بودم و طوری بود که نمی توانستم بلند شوم و دو روز کامل خوابیده بودم. سعید علی حسینی به من گفت تو نمی توانی وزنه بزنی و اگر سریع هم بهبود پیدا کنی یک ماه طول می کشد.رکوردگیری شمال کشور هم حدود ۲۵ روز بعد بود. من از فردای آن روز شروع به تمرین کردم. در مسابقات جهانی هم ۲۰۷ کیلو گرم را که زدم به سمت چپ متمایل شدم و چون لگنم خوب جا نیفتاده بود به من فشار آمد ولی خدا را شکر توانستم ان وزنه را مهار کنم و نقره مجموع را بگیرم. قبل از اعزام به مسابقات هم وضعیتم چندان مساعد نبود چون سرما هم خورده بودم و کمی کاهش وزن داشتم. کادر فنی بیشتر روی محمد زارعی حساب باز کرده بود.

*محمد هم خوب بود فکر کنم کمی استرس داشت!

محمد در تمرینات خیلی خوب بود و وزنه هایی را زده بود که اگر آن جا هم حرکت دومش را می زد، مدال مجموع را گرفته بود و احتمال زیاد طلا هم می گرفت ولی خب چهار حرکت را خراب کرد که هرکدام را می زد مدال بود. ما رقیب بودیم و هر دو تمام تلاش خود را کرده بودیم ولی خب روز مسابقه استرس زیاد است، بدن نمی کشد و فشار روانی بالایی است. من چون در این مسابقات تجربه زیادی داشتم توانستم خودم را جمع و جور کنم و وزنه های خوبی بزنم.

* ما امسال روی سکو نرفتیم ولی قاطعانه می توان گفت اگر کیانوش یا دادرس یکی از وزنه های خودشان را می زدند، شاید ما حتی دوم می شدیم. فکر کنم این موضوع بار روانی زیادی به تیم وارد کرد.

درست است. بعد از آن هم در فوق سنگین هم یک اوتی داشتیم ولی همه بچه ها زحمت کشیدند. کیانوش هم خودتان دیدید که روی صحنه به آرنجش فشار آمد و اگر کمی بیشتر فشار می آورد احتمال پارگی آرنجش وجود داشت. همه زحمت کشیدیم ولی بعضی ها از بیرون صحبت هایی مطرح می کنند که خوب نیست ولی همه تلاش خود را کردند. علی هاشمی با وجود آسیب دیدگی دستش در مسابقات حاضر بود، یا بیرانوند و ایوب و خود من که آسیب دیده بودیم.همه آسیب دیدگی داشتند ولی با این وجود وزنه های خوبی زدند. سکو هم امسال نشد ولی انشاالله سال های آینده تلاش می کنیم که نتیجه تیمی بهتری بگیریم.

*حافظ قشقایی آمد و بعد چهل و دو سال مدال نقره گرفت.او هم جزو کسانی بود که کمتر کسی فکرش را می کرد مدال بگیرد.در سبک وزن همیشه می گفتند مدال ها برای کره شمالی و چین است. حافظ در تمرینات خیلی خوب بود؟

حافظ ۶۱ کیلو بود و حدود ۱۰ کیلو وزن کم کرد. کسی فکرش را نمی کرد این وزنه ها را بزند.خیلی با غیرت وزنه زد. اگر در یک ضرب هم یک حرکتش را می ایستاد می توانست در مجموع هم مدال بگیرد. به او هم تبریک می گویم و امیدوارم در مسابقات بعدی هم مدالش را تکرار کند. فکر کنم یک دسته هم بالاتر آمده است.امیدوارم در ۶۱ هم وزنه های خوبی بزند. قبلا هم زده بود،فکر کنم ۱۷۰ که انشاالله کمی بیشتر تمرین کند هم می تواند وزنه های خوبی بزند و مدال کسب کند.

*مدال هایی که گرفتی در وزن المپیکی نبود.شنیدم که می خواهی به وزن بالاتر بروی. در وزنی که ما دو نفر از بهترین های ایران و جهان را داریم، هم کیانوش که از خوب هاست و سهراب هم که نیازی به تعریف ندارد. کمی رقابت سخت می شود. ایوب موسوی هم هست و درست است که شاید کیانوش و سهراب بعد از المپیک بروند ولی ۹۶ کیلوگرم همیشه یکی از دسته هایی بوده که رقابت بین وزنه برداران در آن سخت بوده است. چرا این تصمیم را گرفتی و این که از چه زمانی قرار است شروع کنی؟

میزان آسیب دیدگی من در تمرینات کمی بالا رفته بود و باید وزنم را اضافه می کردم.وزنه برداری هم یک رشته رکوردی است و فشار زیادی می آورد. من هم به خاطر بهبود آسیب دیدگی هایم افزایش وزن داشتم.فکر کنم اگر کمی وزن بگیرم و عضلاتم بیشتر شود زور بدنم افزایش یابد.این شکلی کنترلم روی وزنه ها بهتر می شود و میزان آسیب دیدگی هایم کمتر می شود. البته قرار بود یک سال بعد به دسته ۹۶ بروم ولی زودتر آمدم و نیم نگاهی هم به المپیک دارم. رقابت هم سخت است.خب سهراب مرادی رکوددار دنیاست، کیانوش رستمی قهرمان المپیک است و اسطوره های این وزن هستند و برای آنها احترام زیادی قائلم. انشاالله بتوانم از تجربیات آن ها استفاده کنم و وزنه های خوبی بزنم.

*گفتی هدفت المپیک است، امتیازی که گرفتی در دسته خودت حساب می شود یا فرقی نمی کند؟

من در دو وزن غیر المپیکی وزنه زدم، اگر در یک مسابقه در دسته ۹۶ وزنه بزنم، امتیازم حساب می شود. چون قانون این گونه است که می توان در دو وزن جدا وزنه زد.

*یعنی اگر تو تغییر وزن داده باشی و به ۹۶ بروی و وزنه بزنی، دوتای قبلی هم حساب می شود؟

بله. انشاالله اگر بتوانم تا دو ماه آینده وزنه خوبی بزنم به مسابقات قطر اعزام می شوم.

*بعد هم آسیایی و جام فجر.

بله ولی من باید در چهار مسابقه حداقل دوتا وزنه بزنم و دوتا را وزن کشی کنم که فجر و آسیا و قطرکاپ و 10 مسابقه بعد از آن است.

*برای تغییر وزن به ۹۶ با کسی هم مشورت کردی؟

با کادرفنی مشورت کردم.

*نظر برخواه چه بود؟

یک سری رکورد گذاشت و گفت اگر این ها را بزنی از تو حمایت می کنم.

*چه وزنه هایی پیشنهاد داد؟

۱۷۵ یک ضرب و ۲۲۰ دو ضرب برای این دو ماه آینده. من قبل از شکستگی مچم ۱۷۰ را زدم و ۲۱۶ را هم روی سینه کشیده ام. ۲۲۱ هم یک بار کشیده بودم. اگر بتوانم کمی بجنبم و خوب تمرین کنم قطعا می توانم رکوردهای خوبی بزنم چون هم زورش را دارم و هم سنم کم است.

*چند سالت است؟

۲۴. الآن خیلی انگیزه دارم، به خصوص وقتی این مدال را گرفتم انگیزه ام بالاتر رفت. شاید بعضی از بیرون بگویند من دوست دارم مصدومیت سهراب مرادی خوب نشود یا کیانوش نرسد ولی اصلا اینجوری نیست و خودم دارم می بینم سهراب مرادی چقدر زحمت کشید. ۲۰۰ کیلو یک ضرب را هیچکس در ۹۶ کیلو نزده بود.

*آن زمان اشتباه هم کرد.چون هنوز مصدومیت اش خوب نشده بود.

۲۰۰ و ۲۰۵ کیلو زد که در یک ضرب خیلی زیاد است. سهراب واقعا اعجوبه است. فوق سنگین هم ۲۰۵ نمی زد. علی داوودی ۲۰۲ زده بود. وقتی کتف آقا سهراب مصدوم شد همه داشتیم گریه می کردیم.امیدوارم تا ۵-۶ ماه آینده هه چیز خوب شود.

* علی استوری هایی در اینستاگرام از تو می بینیم که سخت تمرین می کنی و برای بعضی ها هم کری می خوانی. چه کسانی هستند؟

برای شخص خاصی نبود.برای یکی از رفیق هایم بود که زیاد تمرین می کرد و فیلم می گذاشت.او اصلا در رشته وزنه برداری هم نبود. من برای او استوری گذاشتم چون دو روز بود استوری نگذاشته بود گفتم از تو افتادم جلو. کاری به بچه های وزنه برداری ندارم، درست است که رقیبیم ولی رفاقت هم داریم. در این وزن آقای ایوب موسوی هم هستند و رضا بیرالوند هم می خواست شرکت کند.

*امتیاز ایوب در ۹۶ از همه بالاتر است.

در ۹۶ بله ولی اگر من یک مسابقه بزنم امتیازم از ایوب بالاتر است. او ۱۸۰۰ است من ۱۸۵۰. چهارتا ۹۶ کیلوگرم خیلی خوب داریم، دوتا که سهراب و کیانوش هستند و ایوب و رضا بیرالوند. علی هاشمی هم هست در فوق سنگین، سعید علی حسینی هم که کارش درست نشد. علی داوودی هم هست. من هم تمام تلاشم را می کنم.

*ما دو سهمیه داریم، تو اگر جای رییس فدراسیون و سرمربی بودی چه کسانی را اعزام می کردی؟

همه می دانند که سهراب مرادی اگر خوب شود، می رود. چون دوتا هم وزن نمی شود.یک نفر دیگر هم یا در ۱۰۹ می رود یا فوق سنگین. این طوری هم حساب کنیم اگر علی هاشمی خوب شود و وزنه های خوبی بزند یا علی داوودی هم جوان است و تمرین می کند، اگر بتواند وزنه های خوبی ثبت کند شانس دارد.

*قبول داری که علی، قربانی دادرس شد؟ برای اینکه دادرس استراحت کند علی مجبور شد آن جا وزنه بزند که وزنه های پایینی زد.

درست است.

*مجبور شد برای اینکه امتیاز تیمی را بگیریم زودتر وزنه بزند تا دادرس استراحت کند.

اگر دقت کنید وقتی من ۱۶۰ را زدم حدود ۱۰ حرکت نشستم.

*سرد شدی؟

نه سرد نشدم، پشت صحنه داشتم وزنه می زدم. ما تمام این تمرینات را برای مسابقه انجام داده بودیم و دلیلی ندارد وقتی دو حرکت عقب افتادیم بگوییم بدنم سرد شده است.

*ولی کیانوش این حرف را زد.

واقعا نه. حالا کیانوش را اذیت هم کردند و فشار روانی زیادی روی او بود. وقتی روی صحنه می ایستد و می گویند نیا آدم یک طوری می شود. من هم آن جا که گفتند حرکتم خطا شد و به ویدیوچک رفت خیلی فشار رویم بود. اگر آن را قبول می کردند می آمدم و با تمرکز بیشتر برای ۲۱۰ آماده می شدم.

*ویدیوچک مدال را برایت برگرداند.خوش شانس هم بودی دیگر.

آره خیلی خوشحال شدم.

*چه کسی اعتراض کرد؟

آقای برخواه همان لحظه گفت. برگه محمد زارعی دست اکبر آقا بود و برگه من هم دست آقای جباری که همان جا اعتراض کردند. خدا را شکر یک آذربایجانی هم آن جا بود و من می گفتم یا خانم رقیه می دانست چه می گویم. فیلم را هم اگر دیده باشید هرچه بقیه می گویند قبول نیست او می گوید نه قبول است. دستش درد نکند. بعد مسابقه هم به من تبریک گفت. آرنجم به زانویم نخورد و رد شد.

*خیلی نزدیک و مویی بود!

آره، اگر می خورد وزنه نمی ایستاد و می افتاد. همان زمان که قیچی زدم هم گفتم خوب شد کامل نگه داشتم بعد انداختم. اگر زود می انداختم قطعا خطا می شد. الآن هم بعد از مسابقه خیلی سفت و سخت تمریناتم را شروع کرده ام و شما هم که در اینستاگرام می بینید. خوب تمرین می کنم و انشاالله تا دو ماه آینده بتوانم رکوردهایی که آقای برخواه گفته را بزنم.

*می توانی فکر کنم...

بله، چون وزنم را افزایش می دهم و وقت هم دارم. از امروز نزدیک به دو ماه وقت دارم.

*افشین طاهری هم می خواهد به ۹۶ بیاید؟

در حال حاضر هم ۹۶ وزنه می زند.

*آره، سنش از شما کمتر است؟ فکر کنم آخرین سال جوانان باشد.

بله و چون جوان است فکر کنم وززنش بالاتر برود.

*یعنی در ۹۶ نمی ماند؟

فکر نکنم بماند. نهایت دو سال بماند و بعد می رود بالاتر. من خودم جوانان جهان دوم شدم و پنج سال نبودم و نمی توانستم مدال بگیرم. کسی که به من گفت وزنم را پایین بیاورم، اطلاعات کافی نداشت و نگفت بعدش بروم بالاتر و نمی دانست بدنم کشش این وزن را ندارد.

*چه کسی بود؟

۵-۶ سال پیش بود. من وزنم را آوردم پایین و مدال گرفتم و بعد بلافاصله باید می رفتم بالا و اگر می رفتم بالا خیلی خوب بود و چند سالم هدر نمی رفت. حتی اگر مدال هم نمی گرفتم حداقل الآن ۹۶ کیلوگرم بودم و مچم نمی شکست.بازی های آسیایی می رفتم و مدال می گرفتم که مصدوم شدم و علی مکوندی به جای من رفت.

*با او ارتباط داری؟ کجاست؟رفته است؟

رفیقم است. علی هم شروع کرده ولی اشتباه بزرگی که کرد این بود که باید در بازی های آسیایی مدال برنز را حداقل می گرفت.دیگر فکر نکنم چنین موقعیتی پیدا کند.

*قول و وعده خاصی به تو داده اند؟

استاندار به خانه ما آمد و گفت مبلغی را به تو می دهم. بعد هم آقای رضایی که حامی من است گفت این مبلغ را می خواهیم به تو بدهیم که پیش پرداخت یک مسکن مهر است و انشاالله مشکل استخدامم حل می شود.من هدفم استخدام در تربیت بدنی نیست و می خواهم درس بخوانم و دنبال پیشرفت هستم ولی خب در تربیت بدنی نمی توان پیشرفت کرد. حالا استخدام هم گفتند کارهایش را انجام می دهند ولی من فعلا نمی خواهم استخدام شوم و می خواهم مدال های بیشتری بگیرم و درس بخوانم که مدرکم بالاتر برود.انشاالله به جاهای بالاتر برسم. بعد هم که یک تشکر می کنم از پدر و مادرم که زحمت زیادی برای من کشیدند.

*روز مسابقه استرس زیادی داشتند.

روز مسابقه تلویزیون را خاموش کرده بودند، در را هم قفل کرده بودند. خواهر کوچکم در اتاق با موبایل نگاه می کرد. بعد که دیدند من هر سه حرکت یک ضرب و حرکت اول دو ضرب را زدم تلویزیون را روشن کردند. با این وجود پدرم باز رفته بود بیرون و نیامده بود خانه. مادرم هم وقتی حرکت دوم را زدم خیالش راحت شد. یک تشکر دیگر هم از حامی عزیزم آقای محرم رضایی دارم که وقتی مچ من شکست خیلی کمک کردند. از ده ماه پیش آمدند. شاید فکر کنند اگر من تشکر کنم ایشان به من ۳۰-۴۰ میلیون به من پول می دهد ولی اینگونه نیست و بیشتر رفاقت و صمیمیتی که بین ماست اهمیت دارد. من به او می گویم برادر بزرگتر. امیدوارم این صمیمیت را بتوانیم حفظ کنیم که خیلی مهم است.امیدوارم ورزشم که تمام شد بازهم رفت و آمد  و صمیمیت مان را حفظ کنیم و بعد این هم روزهای خوبی را پیش هم داشته باشیم. من قبلا یک مربی داشتم که اسمش را نمی آورم و گفته اند نگو، شاید شما بشناسید و همیشه حرف حق را زده و برای من خیلی زحمت کشیده است. از آقای چمن گلی هم تشکر می کنم و از شما هم تشکر می کنم که من را دعوت کردید و وقت گذاشتید.

*چرا اسم مربی ات را نیاوردی؟

خودش می داند.

*از دستش ناراحتی؟

نه ناراحت نیستم خیلی هم دوستش دارم ولی به دلایلی نمی گویم.

*بعد از بازگشت پنج ساله ات مربی ات بوده است؟

نه، از گذشته مربی ام بود. اولین مربی ام بود. رفت و برگشت و همین چند وقت هم مربی ام بود و حالا بنا به دلایلی نیست. دبیر هیئت آدربایجان غربی گفته من می توانم فلان ورزشکار را می برم تیم ملی به شرطی که فلان مربی تعهد بدهد دیگر به سالن نیاید. این به خاطر ورزشکارش به سالن نیامده و کار اصلا اشتباه بوده و شما می دانید اصلا نمی توانند تعهد بگیرند. از ورزشکار هم تعهد گرفته اند که حق نداری سمت فلان مربی بروی. به نظر شما کار درستی است؟ اصلا درست نیست. مربی سازنده ورزشکار است. دست آن ورزشکار هم درد نکند که آدم خوبی بود و مربی اش را فروخت که من اینجا از او تشکر می کنم! از شخصی هم که نباید تشکر می کرد تشکر کرد. حیثیت استانمان هم متاسفانه خراب شد. بنگاه دار که نمی تواند ورزش را اداره کند.

*رییس املاک شهرتان است!

آن روز به صدا و سیما آمده و با لحن تهدیدی با من صحبت می کند. به من گفت  ما جا پایمان در فدراسیون محکم شده است و من عضو کمیته انضباطی هستم. حاجی به من زنگ زده گفته بیا جلسه برگزار کن کیانوش رستمی را بیانداز بیرون!این را گفت.گفت حالا آن کیانوش رستمی بود تو علی میری هستی.این طوری گفت که من را بترساند. حالا رییس فدراسیون از من راضی است. حاج حسین برخواه هم با من خوب است. او این بنده خدا فقط دنبال منافع خودش است. به فرودگاه هم که آمده بود قبلش ۹ ماه با من تماس نگرفته بود و فقط می خواست در عکس ها بیفتد. وقتی هم که استاندار به خانه ما آمد من یک انتقادی کردم که این گونه است و بعضی هم انتقاد کردند که حامی تو فقط می خواهد خودش را نشان دهد و با تو استاندار را ببیند در حالی که این همه برای من زحمت کشیده است. همان اولش هم قسم خورد که من هیچ منفعتی ندارم. اصلا بیاید و استاندار را ببینید. چه منفعتی برای او دارد؟

*از ارومیه چه خبر؟ چطور از شهری که مهد والیبال ایران است یک وزنه بردار می آید و در قهرمانی جهان مدال می گیرد؟

در ارومیه همه سرمایه گذاری ها روی والیبال است که به نظرم این خیلی اشتباه است.

*والیبالیست های ارومیه خیلی خوب هستند!

خیلی خوبند و بی احترامی نمی کنم اما همه آن ها یک مدال جهانی ندارند.سهراب مرادی یک مدال می گیرد، کل والیبال هم یک مدال حساب می شود. سهراب مرادی رکورد دنیا را می زند. من خودم والیبالیست ها را خیلی دوست دارم، شخصیت سعید معروف را خیلی دوست دارم.

*با هم رفاقتی دارید؟

نه او با سعید علی حسینی بیشتر رفیق است. من با حضرت پور رفیقم. آن زمان که تیم ملی نرفته بود به سالن می آمد و تمرینات ما را تماشا می کرد. با میلاد عبادی پور در یک مدرسه بودیم. همه آن ها را دوست دارم و برایشان آرزوی موفقیت می کنم. الآن می بینید همه چیز سمت فوتبال و والیبال است. سهراب مرادی می آید رکورد دنیا را می زند و قهرمان المپیک می شود.

*سهراب مرادی را خیلی دوست داری!

بله خیلی دوست دارم. سعید علی حسینی هم مثل برادر من است. مثلا سعید برود جهانی و مدال بگیرد پنجاه میلیون به او پول می دهند. درست نیست. مثلا بازیکن ایکس از پرسپولیس یا تیم های دیگر که دولت آنقدر برایشان هزینه می کند. سعید علی حسینی یک دهم آن ها پول ندارد. یک دهم یک سال آن ها! انشاالله که این ها درست شود.

*چه شد که تو سمت والیبال نرفتی؟

قبلا می رفتم و تفریحی بازی می کردیم ولی من قدم کوتاه است. پدرم هم والیبالیست خیلی خوبی بود. آن موقع هم که ما به دنیا آمده بودیم، مادرم تعریف می کند محله پشتی یک تور می گذاشتند و خیلی آدم مثلا پانصد نفر جمع می شدند و پدرم آبشار می زد بقیه نگاه می کردند. آن زمان حمایت نبود و گفته بودند برو در سالن بازی کن. حمایت نبود و اگر می رفت شاید اتفاقات دیگری رخ می داد و سرنوشت من هم طور دیگری رقم می خورد. سطح درآمد خانوادگی من هم خیلی بالا نیست و با فشار به اینجا رسیدم.خیلی زحمت کشیدم. ۱۲ ساله بودم که بنایی می کردم و از آن جا می رفتم سر تمرین ولی تیم ملی که دعوت شدم دیگر نرفتم تا الآن. چند روز پیش رفته بودیم مدرسه بچه های کم توان جسمی در ارومیه. واقعا دلم سوخت. بعضی هایشان توان خرید تغذیه هم ندارند. از آن هایی که توانش را دارند خواهش می کنم کمک کنند. یک مدرسه دیگر هم در ارومیه هست که به من اطلاع دادند که بچه ها توان خرید یک گرمکن ورزشی ۲۵-۳۰ هزار تومانی را ندارند. بعضی هایشان توان خرید یک کلوچه را هم ندارند که در مدرسه بخورند. روزی یک وعده غذا می خورند. من به جز ورزش دنبال این مسائل هم هستم و خیلی دوست دارم آن هایی که در توانشان هست کمک کنند. من هم چند وقت دیگر استوری می گذارم که انشاالله مبالغی جمع شود که بتوانیم به این بچه ها کمک کنیم.

*حال دریاچه ارومیه خوب است یا نه؟

وضعیتش خیلی خراب است. من چندین سال است که نرفتم.

*گفتند پر شده که.

نه فقط ده درصد. دروغ می گویند که بیست درصد است. از ستاد احیای دریاچه ارومیه آمده بودند، یکی از آشناها بود و رفته بودیم جلسه، پرسیدم، گفت آخرین باری که زیاد شد ۱۳ درصد بود که الآن ۱۰ درصد است.

*این مسکن مهری که قولش را داده اند را به تو می دهند؟

استاندار شخصا پیام داد که می دهند.

*به سهراب هم گفته بودند و کلید خانه را از او گرفتند!

این سری این گونه نیست. چون با توجه به شناختی که از آقای شهریاری دارم بعید است این اتفاق بیفتد. خیلی پیگیر کارهای من هستند و آن مبلغ ۵۰ میلیون هم به حساب هیئت واریز شده است.

*چرا به حساب خودت نریختند؟

چون تربیت بدنی نمی تواند به حساب شخصی بریزد. جدا از آن آقای شهریاری گفته با اداره مسکن و شهرسازی هم صحبت کرده که مسئله مسکن هم حل شود.

*فوتبالی هستی؟

بله طرفدار تراکتورم.

*ارومیه چی؟

 نود ارومیه هم هست که خیلی خوب نتیجه گرفته و واقعا کیف کردم.

*مقابل پرسپولیس هم بازی کردند در جام حذفی.

بله. با این هزینه کمی که می کنند و برای رفت و آمد هزینه کافی را ندارند.

*چرا طرفدار تراکتوری پس؟

جفتشان یک تیم اند و برادرند باهم. در تبریز و ارومیه به تراکتور و نود می گویند برادر. هر دو برادرند. من از اول طرفدار تراکتور بودم و امیدوارم امسال قهرمان شوند. پیگیر همه بازی هایش هم هستم با اینکه سر تمرینم. خوب هم نتیجه گرفته و باخت هم نداشته امسال.

*گل هم نخورده!

دفاع خوبی دارند. هزینه هم شده است.

*آقای زنوزی و پول های میلیاردی و...

انشاالله بتواند جواب بگیرد و مثل پارسال نشود که آقای فلانی بیاید و دوتا گل بخورد. من یک تشکر ویژه هم می کنم از حاج حسین برخواه که خیلی زحمت کشیدند. یک سری کم لطفی ها از بیرون می شود ولی ما دوستش داریم. از آقای مرادی هم تشکر می کنم همیشه حمایتمان کردند و اعتماد کردند که توانستیم تا اینجا پیش برویم و انشالله از اینجا به بعد هم اعتماد  کنند که بتوانیم در مسابقات آینده هم بدرخشیم.

256256

کد خبر 1313350

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • NL ۱۸:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
    0 0
    یاشاسین اورمیا .