حقیقی: به‌ عنوان پسر پرسپولیس از هواداران رخصت می‌خواهم

دروازه‌بان جدید تیم فوتبال نساجی گفت: به‌ عنوان پسر پرسپولیس از هواداران این تیم رخصت می‌گیرم اما بازیکن حرفه‌ای هستم و تمام توانم را برای نساجی می‌گذارم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،‌ علیرضا حقیقی در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) تیم فوتبال نساجی درباره نخستین تمرینش با این تیم گفت: خدا را شکر تمرین خوبی در جلسه اول داشتم و امیدوارم بتوانم در خدمت هواداران نساجی باشم و با کمک هم تیم را در جدول رده بندی بالا بیاوریم. نساجی بازیکنان خوب و کادرفنی فوق‌العاده خوبی دارد و کمی زمان می‌خواهد. امیدوارم با کمک هم تیم را بالا بیاوریم.

وی خطاب به هواداران تیم نساجی تصریح کرد: اول از همه از آنها تشکر می‌کنم که من را پذیرفتند. امیدوارم هر چه در توان دارم برای تیم بگذارم. می‌دانم نساجی هواداران خیلی پرشوری دارد و با اطلاع این تیم را انتخاب کردم. به‌ عنوان پسر پرسپولیس و کسی که سابقه حضور در این تیم را دارم، باز هم از هواداران این تیم رخصت می‌خواهم. امیدوارم بتوانم در سال‌های بعد در خدمت آنها باشم.

حقیقی اظهار داشت: فقط یک صحبت در مورد شک و شبهه‌ که درباره بازی پرسپولیس است، باید بگویم؛ من بازیکن حرفه‌ای هستم و سال اول و دومی نیست که فوتبال بازی می‌کنم و هر چه در توان دارم برای نساجی و هواداران این تیم خواهم گذاشت.

256 43

کد خبر 1313562

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =