برد پرگل تاجیکستان برابر نپال در آغاز مرحله مقدماتی فوتسال قهرمانی آسیا

تیم تاجیکستان در نخستین بازی مرحله مقدماتی فوتسال قهرمانی آسیا در منطقه جنوب و مرکز آسیا و به میزبانی سالن غدیر ارومیه با ۶ گل برابر نپال پیروز شد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، در آغاز مرحله مقدماتی فوتسال قهرمانی آسیا، تیم تاجیکستان ۶ بر صفر نپال را شکست داد.

رستم حمیداف در دقایل ۶ و ۲۴، فیضعلی سرداروف در دقایق ۱۵ و ۲۴، اومد کوزائف در دقیقه ۱۷ و پرویز رخمتوف در دقیقه ۲۱ برای تاجیکستان در این بازی گلزنی کردند ضمن اینکه کواتبک روشنبکوف از تاجیکستان و لاما مانی کومار و گورانگ بینود از نپال از داور مسابقات کارت زرد گرفتند.

ایدانگ هلدای از مالزی به عنوان داور وسط این دیدار را قضاوت کرد.

تجربه کم عامل شکست نپال

بیشنو گورانگ سرمربی تیم نپال در کنفرانس خبری بعد از بازی کمی تجربه را عامل اصلی شکست تیمش عنوان و خاطر نشان کرد: فوتسال رشته نوپایی در این کشور است با این حال این تیم بازی به بازی بهتر خواهدشد و هدف ما از حضور در این مسابقات کسب تجربه بیشتر برای آینده است.

سرمربی تیم فوتسال نپال

شما را برای دیدن بازی آینده تاجیکستان دعوت می کنم

دژان ددویچ سرمربی تاجیکستان برد در بازی اول را برای تیمش مهم توصیف کرد و گفت: خوشحالیم بدون اتفاق خاص همانند بازیکن مصدوم و یا دریافت کارت زرد بازی را تمام کنیم و به تیم نپال هم بابت بازی خوبشان تبریک می گویم
وی ادامه داد: همیشه بازی اول مشکل است و ما بعد از رسیدن به گل نخست در ادامه شرایط بهتری یافتیم.
وی اضافه کرد: مهم ترین بازی ما برای صعود، دیدار با افغانستان است و در این بازی بدنبال پیروزی و صعود خواهیم بود.
سرمربی تاجیکستان با قدردانی از میزبانی و میهمان نوازی ارومیه گفت: حضور هواداران تاجیک در ورزشگاه را در کشور تاجیکستان ببینید که به بهترین شکل از تیم کشورشان حمایت می کنند و حمایت امروز بخش کوچک از این حمایت بود.

46

کد خبر 1313587

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =