مهدی شیری:آقایان منتقد،با عدالت درباره پرسپولیس حرف بزنند

مهدی شیری در دفاع راست بالاخره به بازی گرفته شد آن هم در روزی که سیامک نعمتی محروم بود؛ شیری مقابل پیکان از ابتدا به میدان رفت و بازی خوبی هم ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛او توانست با دوندگی زیاد و شرایط فنی قابل قبول، مدافعان   پیکان را به دردسر بیندازد اما این بازیکن اعتقاد دارد نیمکت نشینی در هفته‌های گذشته، دلیل فنی داشته و گرنه او دچار هیچ افتی از لحظه لحاظ بدنی و روانی نشده است. 
شیری در ابتدا در خصوص برد مقابل پیکان گفت: واقعا به این پیروزی احتیاج مبرمی داشتیم. ما برای برد به زمین رفتیم هرچند متاسفانه هواداران را در این دیدار همراه خود ندیدیم. با این حال خیلی خوب و منسجم در نیمه اول ظاهر شدیم و حتی گل اول را هم به ثمر رساندیم. در ادامه اسیر یکسری اتفاقات و بدشانسی ها شدیم و دروازه مان باز شد ولی در نیمه دوم دوباره به همان تیمی که همه انتظارش را داشتند، نزدیک شدیم و گل دوم را هم زدیم تا سه امتیاز را به جمع امتیازات مان اضافه کنیم.
او در پاسخ به این سوال که چرا اینقدر از عملکرد پرسپولیس انتقاد می‌شود، افزود: ما هم دلیل این اعتراض و انتقاد ها را نمی فهمیم. پرسپولیس بعد از مدت‌ها به لیگ برتر برگشت و بازی خوبی از خود مقابل پیکان را پشت سر گذاشته است اما مشخص نیست که چرا یک عده فقط اعتراض می کنند. ما هم دلایل این انتقادات را متوجه نمی شویم. اگر این انتقادات، فنی یا تاکتیکی بود باز هم می شد در خصوص آن حرف زد و نظر داد ولی در واقع شرایطی را به وجود آوردند که حرف های شان فقط جنبه انتقادی دارد و نمی توانیم با استناد به آن چیزی را تغییر بدهیم. به هر حال ما کار خودمان را می‌کنیم و برای همه منتقدان احترام قائل هستیم اما امیدواریم همیشه ما را به خوبی قضاوت کنند و با عدالت در مورد پرسپولیس حرف بزنند.
 شیری در خصوص شایعه افت خود اضافه کرد:  نه من افتی  نکردم. همیشه همین روند را طی می‌کنم  و در بازی با پیکان  هم ثابت کردم همان بازیکن گذشته هستم. بارها از سمت راست نفوذ کردم و در برنامه‌های تهاجمی و تدافعی تیم حضور داشتم. آمارها نیز نشان می دهد افتی ندارم. باز هم تاکید می‌کنم نیمکت‌نشینی من در هفته های گذشته نیز با دستور کادر فنی و بنا به دلایل فنی و تاکتیکی بود نه افت روانی و بدنی. امیدوارم با توجه به نمایشی که مقابل پیکان ارائه کردم بتوانم بار دیگر در پست دفاع راست به ترکیب پرسپولیس برگردم و برای این تیم بازی کنم.
او در نهایت گفت: برد مقابل پیکان را فراموش کرده‌ایم و تمام حواس ما به بازی مقابل شاهین شهرداری بوشهر است. کار بسیار سختی پیش روی ما قرار گرفته اما با توجه به اتحاد تیمی و همدلی بزرگی که بین هواداران و بازیکنان و اعضای کادر فنی بر قرار است می‌توانیم. به حقمان برسیم و امتیازات از دست رفته طی هفته های گذشته را جبران کنیم.

251 251

کد خبر 1313685

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =