ماسک لایه بردار ضد جوش هربکس مناسب برای رفع جوش و التهاب پوست

وجود جوش و التهاب یکی از مشکلات پوست است و ماسک لایه بردار ضدجوش هربکس به علت دارابودن عصاره های گیاهی که دارای خاصیت آنتی باکتریالی بالا هستند، محصولی بسیار مناسب برای رفع جوش و التهاب پوست می باشد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان،وجود ترکیبات آنتی اکسیدانی در کنار ترکیبات آنتی باکتریالی در این محصول نیز باعث جلوگیری از ایجاد لک و جای جوش (اسکار) بر روی پوست می شود.

در این محصول لایه برداری پوست به صورت فیزیکی انجام می ‌شود، در این نوع از لایه برداری با برداشتن سلول‌های مرده ، پوست را جدا می‌کنند، در واقع نوعی لایه بردار است که به پاک‌سازی پوست و جدا شدن سلول‌های مرده کمک می‌کند.

 لایه برداری با ماسک های لایه بردار هربکس یکی از روش‌های ارزان برای پیلینگ صورت در خانه است و علاوه بر سهولت مصرف این ماسک، عوارض جانبی روش های دستگاهی مانند لیزر و ... را ندارد.

مواد موثره موجود در ماسک لایه بردار ضدجوش هربکس

مواد موثره موجود در ماسک لایه بردار ضدجوش هربکس عبارتند از: چای سبز، مرزه ، مریم گلی، دارچین ، کالاندولا،مورد ،عسل و گلیسرین .

با وجود چنین ترکیباتی ،ماسک لایه بردار ضد جوش هربکس یک محصول موثر برای رفع جوش های سرسیاه و سلول های مرده پوست و جلوگیری از تشکیل مجدد آکنه می باشد.

کنترل چربی پوست، شفافیت، لطافت و نرمی پوست نیز با استفاده مناسب از ماسک لایه بردار ضدجوش هربکس ، به دست می آید.

ماسک لایه بردار ضدجوش هربکس یک محصول بسیار مناسب

ماسک لایه بردار ضدجوش هربکس یک محصول بسیار مناسب برای پوست های چرب و آکنه‌ای نیز می باشد.

روش مصرف: ابتدا پوست صورت را با لوسیون شستشوی صورت هربکس شستشو داده سپس به مقدار مناسب از ماسک، بجز زیر چشم به صورت بمالید و بعد از 20 دقیقه به صورت یک لایه از روی پوست صورت برمی دارید.

استفاده از این محصول نیاز به آبکشی ندارد.

46

کد خبر 1313744

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =